2737
2734
عنوان

زن و شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1002 بازدید | 83 پست
من ازبس دوسش دارم میزنتم دستشو میبوسم تو خواب بلندم میکنه بهش میخندم وکلی کارای دیگه اصن دست خودم نی ...

دوست داشتن خیلی خوبه عزیزم.اما شما خودتونم باید دوست داشته باشید.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5239661/میخوام-خاطرات-هیجده-سال-عاشقیموباهات-بنویسم?postId=160185066
دقیقا مشکل جهان سوم از همینجا شروع میشه که برای بقیه زندگی میکنن خانوما اعتماد به نفس کافی ندارن برا ...

من شو هرم نمیزاره ارایش کنم نمیزاره موهامو رنگ کنم هی میگه خودت باش خودتو دوست دارم منم تسلیم شدم دریغ از یه کرم

هیچ چیز زیبا تر از پاهای کوچیک تو نیست دوستت دارم کوچولوی من❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شو هرم نمیزاره ارایش کنم نمیزاره موهامو رنگ کنم هی میگه خودت باش خودتو دوست دارم منم تسلیم شدم در ...

چقدر عجیب.اینم نوعی دوست دلشتنه دیگه😍

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5239661/میخوام-خاطرات-هیجده-سال-عاشقیموباهات-بنویسم?postId=160185066
2731

یادمه یکبار ابله مرغون گرف هیچکی نرف پیشش من  رفتم پیشش و ابله مرغوون گرفتم.. چون اصن برام مهم نبود فقط میخواستم تنها نباشه ولی اون بارها بهم خیانت کرد ولی باز دوسش دارم. 😭🥺😔

من شو هرم نمیزاره ارایش کنم نمیزاره موهامو رنگ کنم هی میگه خودت باش خودتو دوست دارم منم تسلیم شدم در ...

خیلی خوبه ک ب حرف شوهرت گوش میدی

متاسفانه خیلی از زنها رو میشناسم ک خیلی گستاخانه با شوهرشون رفتار میکنن و یه جورایی مختار و آزادانه هر چی ک خودشون بخوان رو انجام میدن

اصلا متوجه نیستن ک باید شوهرشون ازشون راضی باشه

البته این گفته برای خانمایی صدق میکنه ک اهل دین و دیانت هستن ن خانمهایی ک بویی و اعتقادی به این مسایل ندارن

انشاا... ک خوشبخت و برقرار باشید

2738

وقتیم خواستم برم همش گریه میکرد  مگه میشه تحمل گریه هاشو نداشتم 😭شاید باورت نشه من فقط یه حلقه دارم نه طلا حتی عروسیم نگرفتن برام ولی بروی شوهرم نیاوردم... 

خیلی خوبه ک ب حرف شوهرت گوش میدی متاسفانه خیلی از زنها رو میشناسم ک خیلی گستاخانه با شوهرشون رفتار ...

من ازبس به حرفش گوش کردم خودمو فراموش کردم  خیلی محدودیت ها برام گذاشت خیلی ولی من اون زندان دوس داشتم چون زندان بانش اون بود

خیلی خوبه ک ب حرف شوهرت گوش میدی متاسفانه خیلی از زنها رو میشناسم ک خیلی گستاخانه با شوهرشون رفتار ...

ممنون همچنین شما

منم مثل خودتم

میبینی؟؟ من خیلی تحقیر شدم از سمت خانوادم چون عجیب بود براشوون ولی من همچنان طرف شوهرم دعوا میکرد ساکت میشدم تاحالا یاد ندارم بهش دروغ گفته باشم.....

2706