2726
ن خیلی وقته حقوق ماه مهرمد نمیدن

چیزی نمونده دیگه این چند روز هم برو عزیزم. کسی نداری به جات بره؟

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

عزیزم کسی رو نداری بره جات وایسه یا مردی که بره پولتو ازشون بگیره؟ 😞

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نرو ولیباید حتما حقوقت رو بدن خاله من یه روز رفت یه جا امتحانی کار کرد ببینه میتونه یا نه دید نمیت ...

حفوق ک نمیدن مطمئنم یا باید برم میترسم برم حالم خیلی بد شه چون هیشکی هم ندارم بعدش مواظبم باشه 

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
2728
عزیزم کسی رو نداری بره جات وایسه یا مردی که بره پولتو ازشون بگیره؟ 😞

ن هیچکس ندارم اونا هم همین شرایط منو میدونن ک اینطوری رفتار میکنن

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
چیزی نمونده دیگه این چند روز هم برو عزیزم. کسی نداری به جات بره؟

تا ۱۴ ماه بعدی باید برم حقوقم ۱ میرسه ولی ۱۴ میدن ک مثلا بخاطر اون نصف ماه بازم برم

نرو مهم سلامتیته عزیزم ی نفرو بفرست جات اونا هم لنگ نمونن

هیچکسی نیست جام بره و اونام میتونن سریع یه نیرو دیگه بیارن تا شب ولی چون من کارم خیلی زیاده هم ظرف شستن و تمیز کردن و سفارش زدن بخاطر همین میگن بیا بیا اخه هر کسی بره فقط ی کارو قبول میکنه یا سفارش درست کردن یا ظرف شستن منم از مجبوری اینجا میرفتم ولی الان حالم خیلی بده و از طرفی کارمم خیلی خیلی زیاده

سعی کن بری ولی کمتر کار کن 

اینجور که من فهمیدم نرفتنت به ضرر خودته

چون کارفرما گویا آدم نفهمیه

بعد از اینکه خوب شدی اگه تونستی یه کار دیگه پیدا کن

عجب آدمایی هستن از کرونا هم نمیترسن

به امید خدا کرونا نیست و به زودی بهتر میشی

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
ن هیچکس ندارم اونا هم همین شرایط منو میدونن ک اینطوری رفتار میکنن

خدا لعنتشون کنه چقدر مردم پست شدن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
سعی کن بری ولی کمتر کار کن  بعد از اینکه خوب شدی اگه تونستی یه کار دیگه پیدا کن عجب آدمایی هس ...

بخدا تو ۹ ساعتی ک میرم ۵ دقیه ام نمیشینم شستن همه ظرفا و سفارشا سرد و ....تمیز کاری مث طی زدن و جارو زدن با منه دو تا همکار دارم ک تو این مدتی ک من رفتم تا الان هر چی کار سنگین دارن رو من انجام میدن بخدا تا حالا نشده یک ذره ب من کمک کنن مثلا ظرفای کثیف رو هم میارن از سر میز میزارن همون دم در من باید برم هم همشونو بیارم هم بشورم هم دستمال بکشم هم ببرم دوباره سرجاشون بزارم و اون دوتا فقط میشینن با هم حرف میزنن و یا با تلفن خودشونو سر گرم میکنن ولی ب محض اینکه یکم شلوغ بشه دیگه شروع میکنن برو فلان چیز بیار فلان کار کن دوتا میز هست روشون سفارش غذایی درست میکنن بخدا از اون میز تکون نمیخورن همه چیرو من باید ببرم تو دستشون بدم و آخرم اونا میرن و من ۳ چهار ساعت ظرف میشورم 

استارتر بهت درخواست دادم قبول کن لطفا واجبه

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
حالا انقد سختی کشیدم حقوقمم نمیدن اگ نرم  و اخراج

اینقدرم دیگه صاحبکارا بیشرف نیستن بابا .تو این اوضاع خداینکرده بری بقیه پرسنلشم مریض کنی ،بیشتر ضررمیکنن .برو بگو من مریضم .اگرم تونستی کسیو‌جای خودت بزار .مثلا خواهرت که این دو روز کار کنه .اگرم نه بگی بهش یه کاری می‌کنه .حقوقتم بگیر .تو این اوضاع کرونا مگه چقدر کافه مشتری داره که چند نفر کار کنن . یکی نیاد لنگ بشه کارا؟!!!

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
بخدا تو ۹ ساعتی ک میرم ۵ دقیه ام نمیشینم شستن همه ظرفا و سفارشا سرد و ....تمیز کاری مث طی زدن و جارو ...

درکت میکنم

همه کارها سختی دارن

و همیشه تو محیط کار یه عده هستن که آدمو آزار بدن

باید حداقل چندسال تحمل کنی تا به جایگاه بهتری برسی

تو فکر رشد خودت باش

یه آقایی بود تو اینستاگرام آبدارچی بود الان کسب و کار خودش رو راه انداخته 

در همیشه روی یه پاشنه نمیچرخه

به خودت انرژی مثبت بده با افکار بهتر

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2706