2726

از دیروز تا حالا تب و بدن درد دارم و اصلا خوابم نمیبره دو روز میشه ولی بازم باید بدم دیشب بخدا از ۴ تا ۱ یکسره سر پا وایسادم خدا میدونه ک چقدر کمرم درد میکرد بهشون انگار ن انگار چون اونجا من ظرف شورم اگه نرم خیلی سخت میشن براشون ولی میترسم کرونا باشه برم بقیه ام ازم بگیرن هرچی میگم من حالم خوب نیست چشام  از شدت تب و کم خوابی مث خون قرمز قرمز شدن کمرم انقدر درد میکرد از تبم ک نگم ولی اونا میگن ن حتما باید بیای اگه نرم حقوقم نمیدن شما باشین بازم امروز میرین همین الان انگار تو سرم ی چیزی هست قسمت پیشانیم تیر میکشه

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙

حالا انقد سختی کشیدم حقوقمم نمیدن اگ نرم  و اخراج

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برودکتر گواهی پزشکی ببر

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2728

داداشم از دیروز گلو درد داره یعنی کرونا گرفته

شروع انتظار۹۵/۸/۲۶پایان انتظارم رو خدا میدونه ..دلم شکسته خدایا به بزرگی خودت قسم میدم انتظارم تموم بشه.زندگیم پر آرامش بشه...از ته دل بخندیم .خدایا دیگه امیدی ندارم😔😔
حقوق‌ماه مهرتم‌نمیده؟ خداازش نگذره

ن نمیدن و فقط خدا میدونه این ماه چقد اونجا کار کردم 

ن نمیدن و فقط خدا میدونه این ماه چقد اونجا کار کردم 

از اول مهر اینجا شاغل شدی؟

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
برودکتر گواهی پزشکی ببر

اگه گواهی هم ببرم بازم حقوق نمیدن نمیدونم چجوری توضیح بدم مثلا من باید برم تا آخر ما بعد ک چن روز مثلا ۷   ۸ روزم از حقوقم گذشت بعد میدن اگه الان کرونا هم داشته باشم یا هر اتفاق دیگه نرم حقوق نمیدن کمم نیست  دو روز دیگه برم با اون ماه میشه یک تومن  حتی این ماه چن روز پیاده رفتم تا اونجا ی مسیر ۴۵ دثه رو چون کرایه نداشتم 

داداشم از دیروز گلو درد داره یعنی کرونا گرفته

منم گلویم درد میکرد ،دارو هم نمتونستم بخورم فقط با آب ونمک  قرقره  آبنبات سرد بهتر شدم،هرگلودردی که کرونا نیست

به وقت تولد دوقلوها  
بنظرم‌الان تا ساعت ۴بگیربخواب استراحت‌کن‌بعدش‌ببین‌میتونی‌بری یانه،گلم دارو‌امام‌کاظم‌ بخور که اگه ک ...

اصلا خوابم نمیبره شربت تب میخورم بازم ۵ دثه بخوابم دوباره بیدار میشم از پریشب اصلا نتونستم بخوابم 

از اول مهر اینجا شاغل شدی؟

ن خیلی وقته حقوق ماه مهرمد نمیدن

اصلا خوابم نمیبره شربت تب میخورم بازم ۵ دثه بخوابم دوباره بیدار میشم از پریشب اصلا نتونستم بخوابم&nb ...

نرو

ولیباید حتما حقوقت رو بدن خاله من یه روز رفت یه جا امتحانی کار کرد

ببینه میتونه یا نه دید نمیتونه 

گفت باید پول اون یه روزو بدین پنجاه تومن گرفت

من تاپیک های قبلیتونو خوندم.این ماهو هرجور شده برو حقوقتو که گرفتی دیگه نرو.نصف حقوقتو بکن سرمایه و ...

همین الانم انقد کمرم درد میکنه دیشب انقد درد میکرد فقط میگفتم خدا کنه فقط بتونم ۵ دقیقه بشینم تبمم رفته بود بالا اصلا نفهمیدم دو ر برم چ اتفاقی میوفتاد انقد سرم سنگین شده بود 

2706