2737
2734
عنوان

چرا نمیتونم

193 بازدید | 21 پست

چرا نمیتونم کارای خونمو بکنم.بچه هم ندارم.همش خستم .شوهرم راه دور کار میکنه.حتی حوصله پختن غذا برا خودم ندارم.نمیتونم بخوابم.فقط 3 یا 4 ساعت میخوابم.اصلا حال هیچ کاریرو ندارم.حتی یه چایی خوردن.از خونه نمیرم بیرون جتی قبل کرونا هم.کلا زندگیم قرنطینه ایه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ویتامین دی و اهن رو کنترل کن 

اگه مشکلی نداری قهوه بخور اهنگ شاد بذار شروع کن مرتب کردن

نمازتو بخون و برنامه هاتو قبل و بعد هز نماز مرتب کن مثلا نماز ظهر و عصر قبل از نهار بعدش یه چرت بزن پاشو ظرفها رو بشور یچایی دم کن یا دمنوش ارامبخش بعد نماز مغربو میخونی 

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

سیع کن خوابت رو منظم کنی حداقل ۷ساعت بخوابی..

هی نگو خستم بلندشو خودتو تکون بده کارای خونت رو بکن..

به خودت تلقین میکنی که حال هیچ کاریو نداری بلندشو پر انرژی کاراتو بکن..من جات بودم شوهرم نبود کلی کاری میکردم

اسم کاربریم محمدعلی اسم پســرمه❤اشتباه تایپ شد نتونستم درستش کنم😤
2738

سریالا هم انگیزه میده یدونه رو طول روز انتخاب کن بگو مثلا ظرفارو میشورم چایی دم میکنم موقع سریال میخورم  

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

افسردگی. آدم نتونه بخوابه کلا به هم می ریزه. به فکر درمان باش که اصلا نمی ارزه آدم زندگیش رو به خاطر کمبود خواب مزمن از دست بده.

حالا شما این رو امتحان کن. همین که بگی نگرانی خوابت نمی بره، همین یک مورد هم درمان باید شه و دکتر جدی می گیره.

احتمال میدم افسردگی دارم.حتی حال ندارم برم خونه مادرم.نمیدونم چرا نمیتونم از خونه برم بیرون 

عیزم هی به خودت ننگ افسردگی نزن ینی چی تنبل بازی و بذار کنار مثلا خانومی ها خودتو با آشپزی کیک پختن و کارای خونه و اینا سرگرم کن بیرون برو بگرد خونه مامانت برو مگه چندسالته که بخوای از الان گوشه گیر و افسرده بشی بابا بیخیال دنیا دو روزه زندگی کن لذت ببر چرا این مدت کوتاه عمر رو به خودت سخت میگیری ارزش نداره این دنیا

عیزم هی به خودت ننگ افسردگی نزن ینی چی تنبل بازی و بذار کنار مثلا خانومی ها خودتو با آشپزی کیک پختن ...

افسردگی وجود داره و انگ نیست. این شخص احتمالا مشکل فیزیکیِ و روانی (روان هم فیزیکیه چون مغز یک اندامِ) واقعی داره و آدم الکی تنبل نمی شه. 

کم کمش ورزش می خواد که هورمون های خوبش ترشح بشه و یا مثلا شاید تیروئیدش مشکل داشته باشه. 

خودش باید دلیلش رو پیدا کنه. اما بگی تنبلی و چی اصلا کمک رسان نیست. 

منم مث تو خونه ام ولی همیشه با انرژیم روزای ام که حالشو ندارمم باز،کارامو میکنم اصلا اجازه نمیدم به همم بزنه..

هر روزم غذاهای مختلف درست میکنم کیک میپزم کارای خونه میکنم خیاطی میکنم خونه مامانم مادرشوهرم همه جام میرم با اینکه باردارم..

دعای توسل و زیارت عاشورامم برپاست..

یه چله زیارت عاشورا بردار متوسل شو آقا امام حسین از این حال و اینا درمیای

یه نصیحت خواهرانه بهت میکنم از تک تک این لحظات لذت ببر قبل از اینکه بچه دار بشی،بچه که بیاد حسرت تک تک این لحظات رو میخوری چون هیچ وقتی واسه خودت نداری تا تقریبا سه سالگیه بچه،فیلم کمدی ببین،آهنگ شاد بذار و برقص،بخند حتی اگه غیر واقعی باشه،کتاب بخون،تو کلاس های آنلاین بنا به علاقه مندی هات شرکت کن ،ورزش کن،از قرص ملاتونین برای راحت تر خوابیدن میتونی استفاده کنی نیم ساعت قبل از خواب بخور کاملا بی خطره فقط روند خوابیدن رو سریعتر میکنه،سعی کن طی روز تحرک داشته باشی و ظهر نخوابی تا شب راحت بتونی بخوابی،هر روز یه اتاق یا یه قسمت از خونه رو تمیز کن لازم نیست همه کارا رو با هم انجام بدی و خودتو خسته کنی

2706