2737
2734
تو خونه زیاد میمونی حالت بد نمیشه ؟افسرده نمیشی؟چکار می کنی حالت خوبه تو خونه؟ من همش تو خونه ام بخ ...

کتاب بخون . فیلم ببین. غذاهای سرگرمی درست کن مثل کیک و دسر و این چیزا. بافتتی بباف. نزدیک محلتون جاهای خلوت پیاده روی برو. تو خونه باهم بازی فکری و یا بازی کنین. آهنگای شاد گوش بده. بلدی بافتنی بباف نقاشی یا کارای اینجوری. تو گوشی بازی کن. با خانوادت تصویری حرف بزن. جدول حل کن. بخواب😁. خونه تکونی کن 

منم هیچ دوستی ندارم همه تعجب میکنن ولی خیلی راحتم بعضی وقتا تعجب میکنم خواهرم یا دخترای فامیل حتی با ...

آی گفتی منم دوس ندارم کسی رو تو حریم زندگیم را بدم حتی خواهرم میاد چون مجرده و تنهایی میاد زیاد میمونه دوس ندارم بعد هرکاری میکنی رک میگن اینکارو میکنی نیام دیگه😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کتاب بخون . فیلم ببین. غذاهای سرگرمی درست کن مثل کیک و دسر و این چیزا. بافتتی بباف. نزدیک محلتون جاه ...

چی بگم عزیزم .من تا ۹ شب که همسرم از سرکار برگرده تنهام .بچم هنوز ندارم.

ولی اهل کتاب و فیلم اشپزی ام ولی خب بالاخره اینام تموم میشه یا ادم خسته میشه .من تفریحم بیرون و گردش و کافه گردی و رستوران گردی بود که به لطف کرونا به پایان رسید

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2728
منم هیچ دوستی ندارم همه تعجب میکنن ولی خیلی راحتم بعضی وقتا تعجب میکنم خواهرم یا دخترای فامیل حتی با ...

اره اصلا اعتماد نیست به ادم ها نباید زیاد صمیمی بشه ادم ولی خوب اگر واقعا یکی مورد اعتماد باشه خیلی خوبه یه دونه دوست