2726

من برای بچم خریدم اصلا بدرد نمیخوره

خیلی افتضااااحه

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا خب

خب جنس خوبی نداره

بچه یذره ادرار میکنه پنبه هاش میریزه و بچه اذیت میشه

بعد بچه من پاهاش قرمز شد و دون دون شد

پوشک بدرد بخوری نیست کوکومی از اون بهتر

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2728

دقیقا منم استفاده کردم اصلا راضی نیستم افتضاحه، پنبه اش زود جمع میشه خراب میشه قبلا خیلی خوب بود رفته رفته بی پدرا از کیفیتش کم کردن اصلا به درد نمیخوره خدا لعنتشون کنه

اللهم عجل لولیک الفرج
خب جنس خوبی نداره بچه یذره ادرار میکنه پنبه هاش میریزه و بچه اذیت میشه بعد بچه من پاهاش قرمز شد و ...

بچه من با مای بی بی بعد از دو بسته ک استفاده کردم الان دون دون شده یکم یعنی بهش نمیسازه

دقیقا منم استفاده کردم اصلا راضی نیستم افتضاحه، پنبه اش زود جمع میشه خراب میشه قبلا خیلی خوب بود رفت ...

ینی چی پنبه اش جمع میشه؟

هیچ چیز زیبا تر از پاهای کوچیک تو نیست دوستت دارم کوچولوی من❤
خب جنس خوبی نداره بچه یذره ادرار میکنه پنبه هاش میریزه و بچه اذیت میشه بعد بچه من پاهاش قرمز شد و ...

یا شاید بخاطر اینه ی روز دیر عوضش کردم جیش کرده بود عوضش نکردم تا ۸ نه ساعت

اووووووووو خواهر بچه داغون شد ک من نهایتش دویاسه ساعت عوض میکنم

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
اخه شب تا صبح بودش دیگه چجوری عوضش میکنی ؟؟اون شب دیر خوابید صبحش دیر پاشد

اهاندخترمن شب تاصبح زیاد جیش نمیکنه 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

من از بس پوشک عوض کردم و خریدم الان ی کشو پر دارم

قبلا پاهای بچم دون دون میشد و قرمز منم پماد کالاندولا میزنم دیگه قرمز نمیشه

اولین باره اینجوری شده ترسیدم

پاهای بچت چ شکلی شده

اولین باره اینجوری شده ترسیدم

دخترمنم گاهی بدنش قرمز میشه پماد اِن اِن میزنم خیلی زود خوب میشه

2706