2737
2734

سلام رفقا

مامانم دو روز پیش از حموم  ک اومد همینجوری موهاشو خشک نکرده رفت بیرون.بعدم الان گلوش بدجور درد میکنه.میخاییم ببریمش دکتر میترسه.از اون ور خودم میترسم آخه مامانمو خیلی دوس دارم.یعنی سرماخورده؟حالا باید چیکارکنم😞😞😞😞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه شاید سرما خورده علایم دیگه ای نداره؟منم مامانم رفته بود خرید جمعه از اون روز میگه بی حالم صداشم گ ...

نه فقط میگه گلوم چرک داره.😔میدونم حالش خوب نیست ولی میخاد عادی نشون بده

2728

عزیزم نگران نباشید 

از دکترهای اینترنتی استفاده کنید 

ولی احتمال زیاد سرماخوردن یا انفولانزاست دور از جونتون

عزیزم مایعات، اب میوه های طبیعی

اب هویج و سوپ بلدرچین بخورند و بدنشون رو گرم نگه دارند... بلدرچین خیلی معجزه میکنه.. کامل بزارید بپزه و قشنگ توی سوپ حل شه گوشت هاش حتی استخوناش رو بپزید و با مواد سوپ میکس کنید معجزه میکنه

ادویه جات نخورید و خرما نخورید

میوه و سبزیجات حتما مصرف کنند زود خوب میشن و استراحت کامل کامل کامل

یعنی تا یک هفته فقط استراحت مطلق تا خوب شن و بیرونم نرن.... چون خدایی ناکرده ممکنه انفلونزا یا سرماخوردگی باشه و بدنشون چون ضعیف شده مبتلا به کرونا شن دور از جون.... 

مامان رو از افرادی که بیرون میرن و با افراد مختلف در ارتباطند دور نگه دارین چون بدنشون الان ضعیف شده

کلداکس هم هر دوازده ساعت با مشورت پزشک مصرف کنند. 

حتما حتما تقویت شن و نزارن سرماخوردگیشون بدتر شه. 

2738
نه فقط میگه گلوم چرک داره.😔میدونم حالش خوب نیست ولی میخاد عادی نشون بده

نگران نباشین... عفونت توی بدنشون بوده و با هوای بیرون و بی احتیاطی تجدید شده و به شکل سرماخوردگی ریخته بیرون... از دکتر ساینا اینجا اگهیشم هست توی سایت استفاده کنید یا توی نت سرچ کنید پزشکای انلاین استفاده کنید... الان فاجعه است رفتن به محیط هاای درمانی

عزیزم الان واقعا سرماخوروگی هست ناپدید یا غیب نشده تو دل مادرتو خالی نکن مرتب دم‌نوش اویشن 

پونه 

و زنجبیل و داروچین درست کن بده بخوره

بخور پیاز و شلغم عالیه شب به شب بخور بده سرشو صورتشو باهمون پارچه ایی که بخور داده ببنده که باد نخوره از زیر بخور میاد بیرون

اب میوه طبیعی لیمو شیرین نارنگی پرتغال اب هویج بخوره

ترس و استرس ممنون

استراحت

سوپ‌گرم‌مرغ با شلغم و پیاز کدو حلوایی ....

زود خوب میشه نگران‌نباش

منم دوهفته پیش خودمو خواهرمو پسرمو و شوهرمو همینجوری درمان‌کردم و اصلا دکتر نرفتیم

ماهم گلو دردو ابریزشو کیپی بینی داشتیم

کم سرفه، تب یک درجه ، بی حالی . 

سوپ بلدرچین درست کنید حتما سریع بهتر میشین

احتمال کرونا هست دور از جونتون البته خفیف 

خیلی مراقب خودتون باشید 

مرتب ملافه ها و روبالشتی ها رو ضدعفونی کنید

محیطی که هستید رو... 

اب گرم و مایع های صابون و شستشو استفاده کنید 

تا دو هفته بیرون نرید خواهشا... 

نفس تنگی و درد قفسه سینه دارید؟ بویایی و چشایی دارید؟ سوزش سر دل و تهوع و سرگیجه چطور؟ 

2706