2737
2734

سلام،خیلی نگرانم همسرم تست خون کروناش منفی شده ولی کمی گلو درد داره و یه مقداری سینش  سنگینی میکنه  دیگه علائمی نداره و این دو روز هست ک اینجوره،طی روزای اخیرهم ب مدت یک روز با یه نفر کرونایی تماس نزدیک داشته ک بعدا فهمیدیم اونم کرونا داره،بچه کوچک توخونه داریم ،تو رو خدا راهنمایی کنید  الان سی تی اسکن ریه بده بهتره یا ازمایش pcr?

ما با سی تی اسکن کرونای شوهرمو فهمیدیم و جالبه وقتی چهار روز بعدش تست مخاط داد منفی بود😐بنظرم شوهرت با توجه به اینکه میگی گلو و قفسه سینش اذیته سی تی بده بهتره بنطرم

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهر من اول بدن درد گرفت و سرفه.سرفشم توروز دوسه تا بود چن روز بعد سینش درد کرد و نفسش تنگ شد و کارش به بیمارستان کشید

چجور بفهمیم این گلو دردش کروناس یا نه ازمایش خون معمولی داد منفی بود،چیکار کنم چ مراقبتی کنم بچم نگی ...

شایدم تلقین کرده به خودش😁فهمیده اون طرف داشته اینم حساس شده

ما با سی تی اسکن کرونای شوهرمو فهمیدیم و جالبه وقتی چهار روز بعدش تست مخاط داد منفی بود😐بنظرم شوهرت ...

شوهرتون چ علائمی داشت؟ازمایش خون اولیه رو انجام داد بعد سی تی؟چقد از سینش درگیر شده بود؟دارو چی دادن؟ممنون میشم جواب بدین

2738
چجور بفهمیم این گلو دردش کروناس یا نه ازمایش خون معمولی داد منفی بود،چیکار کنم چ مراقبتی کنم بچم نگی ...

ببین من خودم باردارم وقتی شوهرم همون اول بدن درد گرف خودشو قرنطینه کرد رفت تو اتاق تنها.جدا بودیم ازهم حتی گفت ظرفامم جدا کن.منم شوخی میگرفتم اما بعد که حالش بد شد و فهمیدیم کردناست واقعا خوشحال شدم که رعایت کرد وگرنه منو نینیمون هم میگرفتیم بعدشم یک ماه رفتم خونه مامانم

شایدم تلقین کرده به خودش😁فهمیده اون طرف داشته اینم حساس شده

نه واقعا کمی گلو درد داره میگه سینم سنگینه کمی دیگه هیچ علائمی نداره،حالم خیلی بده نگرانم بیشتر بخاطر بچم

شوهرتون چ علائمی داشت؟ازمایش خون اولیه رو انجام داد بعد سی تی؟چقد از سینش درگیر شده بود؟دارو چی دادن ...

سی تی اول ۳۰ درصد درگیری نشون داد اما بعده سه روز رسید ۸۰ درصد😔وای روزای خیلی بدی بود😭داروهاشو نمیدونم فداتشم اخه شوهرم بیمارستان بستری شد من اطلاع ندارم

ولی من دیگه نمیتونم برم جایی ممکن ناقل باشم

خدانکنه ان شاءالله که برای شوهرتم یه سرماخوردگی باشه.اره منم این ترسو داشتم که خانوادم نگیرن اما هم شوهرم زور کرد که برم اونجا همم خانوادم خودشون نگران بودن و گفتن بیا اینجا.که خداروشکر بخیر گذشت

سی تی اول ۳۰ درصد درگیری نشون داد اما بعده سه روز رسید ۸۰ درصد😔وای روزای خیلی بدی بود😭داروهاشو نمی ...

علائم اولیش چی بود؟چقد طول میکشه علائم دیگه در کنارش ظاهر بشه،شوهرم دو روز تمام فقط این علائم رو داره،ب نظرتون سی تی بهتره یا pcR برای این مرحله ک ازمایش خون منفی شده؟

2706