2737
2734
عنوان

مادرهای عزیز بیان

72 بازدید | 6 پست

مادرهای عزیز لطفابیاین

من ی پسر ۷ساله و دختر ۱ساله دخترم خیلی نق نقوهست و اذیت میکنه و دائم درحال گریه کردن ازاونطرف باید با پسرم درس کارکنم ک باوجوددخترم حیلی سختمه و دست تنهام.واقعا کم میارم و زندگی برام سخت شده کسایی که شرایط منا دارن بگید  چیکارمیکنید من واقعا به دلداری نیازدارم

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹

معلم خصوصی انلاین بگیر براش

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
معلم خصوصی انلاین بگیر براش

چطوری عزیزم

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطوری عزیزم

خیلیا انلاین شاگرد میگیرن پرس و جو کن پیدا میشه

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
2731
منم شرایط شما رو دارم امسال مجازی کلاس اول واقعا سخت شده

وای خیلی خدا کمک کنه