2737
2734
عنوان

كيا قبول دارن كه

93 بازدید | 8 پست

بوي عطر مثل تونل زمانه؟

ادمو ميبره به حال و هواي اون روز يا اون خاطره

تجربشو داشتي؟

بعد تو این بغض کِ لبخند نشد ....۱۵/۹/۹۹💔💔بمونه ب یادگار....غصه کم کم جون میگیره دل یهو میپوسه🕶

نه من بیشتر با اهنگ اینجورم .یه اهنگو الان بشنوم یادمه ده سال پیش در حین گوش دادنش چه اتفاقاتی افتاده 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
نه من بیشتر با اهنگ اینجورم .یه اهنگو الان بشنوم یادمه ده سال پیش در حین گوش دادنش چه اتفاقاتی افتاد ...

اره اهنگم خوبه 

بعد تو این بغض کِ لبخند نشد ....۱۵/۹/۹۹💔💔بمونه ب یادگار....غصه کم کم جون میگیره دل یهو میپوسه🕶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه منم با اهنگ اینجورم

درست وقتي كه به هر دري زدي فراموش كني ميري خريد يهو يه عطرو به عنوان اشانتيون بهت ميدن !همون عطر!به خودت مياي ميبيني جند ساعت گذشت!و تو فكرشي 

خيلي عجيبه

دقیقا همینطوره...هنوزم با استشمام ی سری ادکلن و عطرها میرم ب حال و هوای چهارده سالگی و اولین ادکلنی ...

لذت بخشه نه؟

2738