2726

من ب روش سنتی ختنه کردم خیلی هم راضی بودم هیچ دردی هم نداشت چون سر میکنه و دارو میده حلقه سخته چند روز باید وایسی حلقه بیوفته سنتی زود کارش تموم میشه یه هفته هم طول میکشه خوب بشه ولی دردی نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قظعا سنتی حلقه نازایی پسر میاره دکتره تو تی وی گف

عه وا😕

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
من ب روش سنتی ختنه کردم خیلی هم راضی بودم هیچ دردی هم نداشت چون سر میکنه و دارو میده حلقه سخته چند ر ...

شما کجا رفتی؟ چقدر بعد از سر کردن ختنه رو شروع میکنند شما همراهش بودی گریه نکرد؟

شما کجا رفتی؟ چقدر بعد از سر کردن ختنه رو شروع میکنند شما همراهش بودی گریه نکرد؟

قبلش ی داروی خواب اور میده بعد امپول میزنه سرمیکنه تقریبا یک ربع دیگع شروع میکنه نه خداروشکر اصلا گرسه نکرد منم از همون میترسیدم چون خیلی گریه میکرد دستو پا میزد گفتم الانم اینجور میکنه ولی باورت نمیشه حتی تکون نخورد چون هم خوابش میومد هم سر بود حالیش نبود فقط نگاه میکرد.اصلا اذیت نشد ادرار اولش یکم سوخت ولی دیگه اذیت نشد یک هفته ای هم خوب شد اصلا انگار ن انگار من رفتم مطب یه دکتر عمومی معروف بود