2733
2734
عنوان

چرا این حس که الان کجاس و داره چیکار میکنه ولم نمیکنه😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 43 پست
واسه تسکین قلبت میگم؛  ببین همین ادمی ک قیافش هم یادم نیس، ب خاطرش خودکشی کردم، از خونه فرار ک ...

😔😔😔تموم این حساتو تجربه کردم

ولش کردم...

زخمش تو قلبمه ولی سعی میکنم الکیم شده بگذرونم

یسال کم نیست

چ دردایی ک نکشیدم

همع تصوراتمو نابود کرد

بهم بها نداد کسی ک با جون و دل ثابت میکرد ک دوسم داره 

هیچوقت نفهمیدم چرا انقد یهویی رفت از زندگیم

فال گرفتم گف بهت خیاانت کرده

اهمیت ندادم گفتم همچیو خدا بهتر میدونه

دلم برا اون نامرد تنگ نمیشه

دلم برا حس و حال اون روزام و اعتمادم میسوزه

کلی سعی میکنم زندگی کنم و برام مهم نباشه

اخرش خواب میبینم بغلش کردم و میگم هیچوق نره😭😭😭😭

امیدی هست🌸چون خدایی هست❤    
اره عزیزم عشق تکرار میشه ولی ی دوران اززندگی ک بعضی ادماباهامونن هیچوقت تکرار نمیشه همینه ک تاابدمیم ...

اینا اقتضای سنتونه ب خدا به حرفم اعتماد کنید

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزدلم فقط یه چیز میگم برو تا تهش، من سر این با شوهرم دوست بودم شبیه همون یارو بود  و الان می ...

ممنونم برام دعا کن توروخدا😔😔

خیلی میترسم دیگه با کسی باشم

همون فالگیریه بهم گف باید ازدواجت عاقلانه باشه ن عاشقانع وگرنه بازم شکست میخوری

نمیخوام بگم ک راست گفته یا اعتقاد دارم ب این چیزاها!

ولی ی ترسی افتاده تو دلم

از طرفی خیلی سخت مهر کسی میوفته ب دلم

اون اولیش بود ک بعد اونهمه مرد دوسش داشتم

اصلا نمیدونم چی میشع😔😔

امیدی هست🌸چون خدایی هست❤    
2728
😔😔😔تموم این حساتو تجربه کردم ولش کردم... زخمش تو قلبمه ولی سعی میکنم الکیم شده بگذرونم یسال کم ...

من تموم حرفم ب تو(( گذشته ی خودم)) اینه 

فردا صبح با بغض هم که شده برو رو دور زندگی و نذار اشکات بریزه و رهاش کن 

تمام افراد کنار من اون سالها میگفتن گریه کن خالی شی میشستن ب درد دلام گوش میکردن یه نفر نبود محض رضای خدا این حرفایی ک من ب تو گفتمو بهم بگه 

این حرفای منو یادت نگهدار عزیزم 

امشب و شبای دیگه رو فقط ب چشم خودتخریبی خواهی دید 

به خود آینده ات وفادار باش و این نامردیو در حقش نکن 

نمیدونی چه تبعاتی داره.... 

فراموشش میکنی یه روز، یه جوری ک پشششمای فراموشی میریزه ولی این حال بدی ک دادی ب خودت تا روز مرگ باهاته 

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 

ولش کن بریزش تو سطل اشغالی تاریخ 

فک من من از اینده اتم یا فک کن من فالگیرم 

ببین ۱۰۰ تا پسر کیس خوب و بهتر از اون جلوت سبز میشه 

فقط فکر عشق و حالت باش 

من تموم حرفم ب تو(( گذشته ی خودم)) اینه  فردا صبح با بغض هم که شده برو رو دور زندگی و نذار اشک ...

ممنونم عزیزم

روزا اینجوری نیستم همش سعی میکنم بهم خوش بگذره

ولی بعضی شبا دلم میگیره عصبی میشدم

نمیدونم چرا انقد کنجکاو میشم راجب زندگیش

امیدی هست🌸چون خدایی هست❤    

بازی سوبرا رو دانلود کن 

بازی حکم و کلا بازیای ورقه انلاینه 

۲۴ ساعته شبانه روز همه انلاینن عکس دختر بذاری پروفایلت انقدبهت پیام میدن و درخواست چت میکنن و کلافه میشی دیوونه میشی این یارو هم یادت میره 😂 

دیگه شبات هم برات پر میشه 😁😁

2738

شبا از تنها مغز گوزززز پیچه عزیزم باور کن غیرارادی میری سمت فک کردن بهش

بازی سوبرا رو دانلود کن  بازی حکم و کلا بازیای ورقه انلاینه  ۲۴ ساعته شبانه روز همه انلا ...

الانم ی بازی انلاین دارم😅ولی بدتر عصبانی میشم با درخواستا و...

امیدی هست🌸چون خدایی هست❤    
الانم ی بازی انلاین دارم😅ولی بدتر عصبانی میشم با درخواستا و...

شل کن بذار مختو بزنن یکم ایستگاه بگیر بخند حال زندگیو بیر 

الان تو اوج زیبایی جوووووونی ای تو حالشو ببر 

شل کن بذار مختو بزنن یکم ایستگاه بگیر بخند حال زندگیو بیر  الان تو اوج زیبایی جوووووونی ای تو ...

حرفات خیلی عالی بودن، همش قابل درکه، فقط خیلی واسش فعلا گرون تموم میشه. منم یه جورایی تو همین شرایطم. بعد ۷سال از فروردین کاری کرد که خودم برم. منتها من اصلا اهل دوستی با پسرا نبودم و نیستم. کلللیم خواستگار داشتم که هرکدوم به دلایلی نشد. تو این ۷ماه جدایی، ثانیه به ثانیه یادشم و باهاش زندگی میکنم. الان۳۴سالمه و بعید میدونم کسی مثل این یارو بیمعرفت، به دلم بشینه. تعداد خواستگارا که نسبت به قبل خیییییلی کم شده و تو موقعیتیم نیستم که با پسرا در ارتباط باشم و با کسی مستقیم آشنا بشم.

فعلا دارم با درد روزا رو شب و شبا رو روز میکنم. اینقدر دور خودنو شلوغ کردم که یادم بره ولی مگه میشه کسی که انگار شده بخشی از وجودش حتی تو شلوغی یادش بره!

سخته خیلی سخته....

واسه منم مثل اسی دعا کنین. چشم به راهشم هر لحظه🥺

🌹لطفاً واسه رسیدن به ۲تا حاجتم خیلی دعا کن🌹