2737
2734

یا اینکه با کیه

سرزنش نکنید بخدا دست خودم نیست

بعد یسال رفتنش هنو فکرم میره سمتش

لعنت ب هرچی حس دوس داشتن و عشقه😭😭😭

دیگه خودمم نمیشناسم

برام دعا کنید😔😔

امیدی هست🌸چون خدایی هست❤    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
2731

خوابه یک ذره هم ب شخمش نیس احوالات تو و حالش کاملا خوبه و بیخیالش شو اون دیگ برنمیگرده

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین
2738
خوابه یک ذره هم ب شخمش نیس احوالات تو و حالش کاملا خوبه و بیخیالش شو اون دیگ برنمیگرده

میدونم دوس عزیز کلا گفتم

درضمن درست نیست با کسی ک حالش بده اینجوری همدردی کنید

واقعا داریم ب کجا میریم

امیدی هست🌸چون خدایی هست❤    
میدونم دوس عزیز کلا گفتم درضمن درست نیست با کسی ک حالش بده اینجوری همدردی کنید واقعا داریم ب کجا م ...

نیازه یکی بهت بتوپه ک خودتو پیدا کنی و جمعو جور و الا با نازم چشمم بیشتر حالت بد میشه

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین
😔بعضی شرایطا رو تا توش قرار نگیری متوجع نمیشی

عزیزم من احتمال قوی ازت بزرگترم

عاشقشم شدم

عشقمم رفته

ن تنها با هم نبستیم بلکه کلا خارجه

بعدشم فرصت تجربه عشق بازم برام پیش اومد خدا رو شکر

مستله اینه ک از ادما بت نسازیم و همون حس رو از خدا و کائنات بخوایم بازم تجربش میکنیم

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2706