2733
2734

یا اینکه با کیه

سرزنش نکنید بخدا دست خودم نیست

بعد یسال رفتنش هنو فکرم میره سمتش

لعنت ب هرچی حس دوس داشتن و عشقه😭😭😭

دیگه خودمم نمیشناسم

برام دعا کنید😔😔

امیدی هست🌸چون خدایی هست❤    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😔

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
2728

خوابه یک ذره هم ب شخمش نیس احوالات تو و حالش کاملا خوبه و بیخیالش شو اون دیگ برنمیگرده

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین
2738
خوابه یک ذره هم ب شخمش نیس احوالات تو و حالش کاملا خوبه و بیخیالش شو اون دیگ برنمیگرده

میدونم دوس عزیز کلا گفتم

درضمن درست نیست با کسی ک حالش بده اینجوری همدردی کنید

واقعا داریم ب کجا میریم

امیدی هست🌸چون خدایی هست❤    
میدونم دوس عزیز کلا گفتم درضمن درست نیست با کسی ک حالش بده اینجوری همدردی کنید واقعا داریم ب کجا م ...

نیازه یکی بهت بتوپه ک خودتو پیدا کنی و جمعو جور و الا با نازم چشمم بیشتر حالت بد میشه

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین
😔بعضی شرایطا رو تا توش قرار نگیری متوجع نمیشی

عزیزم من احتمال قوی ازت بزرگترم

عاشقشم شدم

عشقمم رفته

ن تنها با هم نبستیم بلکه کلا خارجه

بعدشم فرصت تجربه عشق بازم برام پیش اومد خدا رو شکر

مستله اینه ک از ادما بت نسازیم و همون حس رو از خدا و کائنات بخوایم بازم تجربش میکنیم

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2706