2726

پاشدم قرص خوردم خوابم پرید

کمرم و لگنم کلا پایین تنم خیلی درد میکنه نمیتونم تکون بخورم

برام دعا کنید مشکلاتم حل بشه و راحت زایمان کنم پسرم سالم باشه.همین چند روزه وقت زایمان برام زد دکتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از روی عادت وبیکاری،اگه کار بود که بیدار نمی موندیم پارتی بازها ۸ سرکارن

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
دارم ماکارونی درست میکنم برا صبحانه به سفارش همسر😩

😳جدی،صبحانه،ماکارونی،الان،خخخ موفق باشید

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
راس میگی هااا😉😅😂قانع شدم 😂

😎😎

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
والا خوردم مگه کارسازه کم کم داره سردردم شروع میشه من عادت کردم بهش تقریبا

همینه منم ۴۰ روز درد کشیدم البته دکتر به من آرامبخشم داده بود خیلی زیاد میخوابیدم ولی ایشالاااا زودتر خوب بشی تحمل کن و استراحت فقط

😳جدی،صبحانه،ماکارونی،الان،خخخ موفق باشید

آره آخه شب کاره دیروز ناهار خورده عصری رفت سرکار دیگه هیچی نمیخوره بعد صبحانه میخوره یکی دو ساعت بعدش میخوابه ناهار نمیخوره دیگه تا شام

این نیز بگذرد...                                   
2706