2737
2734

من چند شب خوابیدم دیدم همین زندگی جغدی بیشتر حال میده تا مرغی 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من چند شب خوابیدم دیدم همین زندگی جغدی بیشتر حال میده تا مرغی 

نه واقعا خوب ني

لنگ ظهر پا ميشي چند ساعت تو توهمي

انگار بركت عمر تو صباشه

بعد تو این بغض کِ لبخند نشد ....۱۵/۹/۹۹💔💔بمونه ب یادگار....غصه کم کم جون میگیره دل یهو میپوسه🕶
پوستمون نابود میشه 😂

نه باو غم و غصه الکی رو حذف کن میوه سبزیجات مکملم بخور هیچی نمیشه

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2738
نه واقعا خوب ني لنگ ظهر پا ميشي چند ساعت تو توهمي انگار بركت عمر تو صباشه

من مجردم برا من واقعا بهتره .

عه دیدم نبودی پ خواب بودی تو به ما جغدا خیانت کردی الان دیگه از ما نیستی قبولت نداریم

😂😂یکی یکی خیانتام داره رو میشه یه روز کاترین پسر زام یه روز مرغ 

دلیل نخوابیدنم اینکه چرا تو انتخاب رشته دانشگاه شبانه زدم میترسم هزینه کنم آخرشم بیکاری باشه خیلی استرس دارم

قومی متفکرند اندر ره دین قومی به گمان فتاده در راه یقین میترسم از آن که بانگ آید روزی کای بیخبران راه نه آنست و نه این🌺🌺🌺
حالا چطور برداشت كردي من متاهلم

بهروز جون اینو گزارش میزنی؟ 😐❤️

@جانی_دپ     جانی جون لطفا شومام بزن❤️❤️❤️

@قاقالیلی۲   @والینور   ❤️

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅
2706