2737
2739

اونایی ک همسرشون کارش مراوده ی دائمی روزانه با ۱۰۰ تا آدمه

نگران کرونا هستید شما هم؟! 

نمیتونه نره سرکار چون تازه استخدام شده 😭😭😭😭

و اگر نره باز بیچاره میشیم همین حالاشم سخته زندگیمون 

امروز ۳۳۷ نفر فوتی داشته کرونا 

یعنی رکورد زدیم از ابتداش

نمیدونم چ کنم نگرانم فروکش کنه

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی نگرانشم و نگران پسرم .کرونا جای خودش.نگران آیندشم صبح تا شب میدوئه برا ما اخرشم هیچی به هیچی فقط داره عمر هدر میده تو این گرونی

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2738

من شوهر ندارم اما خیلی نگران پدرمم بمیرم براش، بعدشم اگه نره سر کار حقوق بهش ندن خرج زندگی رو کی میده با دوتا بچه بزرگ؟؟ هرچند که هم خودم و هم مادرمم شاغلیم ولی بازم به جایی نمیرسیم با این اوضاع 

عزیزم خیلی سخته ولی تا جایی میتونی استرس از خودت دور کن و مراقبت از خودتون کن و پروتکل را رعایت کنید ...

همه تلاشم همینه صبورتر باشم و ب خدا توکل کنم 

دائما میگم اگر خدای من نخواد هیچ اتفاق بدی نمیوفته برام

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 

چرا همش اخبار فوتی نگاه میکنی 

که روحیت خراب شه 

عمر دست خداس

با فکر و خیال الکی خودتو داعون نکن 

من گسیو میشناسم پاشو بیرون نمیذاشت پسرش وسیله میخرید میداد حلو در این همه رو میشست ضدعفونی میکرد

اخرم کرونا گرفت مرد

فقط بسپر به خدا رعایتم بکن ان شالله چیزی نمیشه

قرص زینکوویت ویتامین سی بگیر خودتو اقات روزی ی دونه بمکید سیستم ایمنیو میبره بالا 

نگران نباش چیزی نمیشه 

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
خیلی نگرانشم و نگران پسرم .کرونا جای خودش.نگران آیندشم صبح تا شب میدوئه برا ما اخرشم هیچی به هیچی فق ...

دقیقا همسر منم امشب درد دلی کرد باهام ک جیگرم سوخت 

گفت کاش کرونا بگیرمم بتونم نیازامونو فراهم کنم الکی و بیهچده نباشه

چرا همش اخبار فوتی نگاه میکنی  که روحیت خراب شه  عمر دست خداس با فکر و خیال الکی خودتو ...

فدات بشم‌ مرسی گلم

بخدا من هیچ میلی ندارم نگاه کنم لامصبا دوستام استوری میذارن یا تو اکسپلور میاد 

الانم اقواممون چن تا کرونایی شدن یکم سر همین باز حالم گرفته شده