2726
عنوان

پسری ک چندین سال عاشقشم بودم......

755 بازدید | 39 پست

داداش من رفت خواستگاری ی دختر 12سال ازخودش کوچیکتره.

خلاصه من خیلی وقته دیگ خبرش نداشتم  دور شو خط کشیدم(عشقم)ک اسمش رو عشق نمیش گذاشت...بعد مدت ها امشب اس داد گفت بایدخواستگاری روبهم بزنی چون اقا باخانواده دختر خانوم ک داداشم میخواد جنگ وخصومت دارن....

بچه ها حرفایی زد ک دلم رو تیکه تیکه کرد

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............

ب مادرم حرف زشت

خودشم خواهر داره هم سن منه

بنظرم منظورش اینه بیاید خواهرمنوبگیرید

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............

وا به اون چه 😳

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ب مادرم حرف زشت خودشم خواهر داره هم سن منه بنظرم منظورش اینه بیاید خواهرمنوبگیرید

همینو بهش  بگو بسوزه 😂

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
فقط من نفهمیدم قضیه چیه؟

داداشم رفت خواستگاری

عسق بی وجدانم ترکم کرد امشب اس داد ک خواستگاری رو بهم بزن

نمیدونم بعد  مدت ها اس داد تا شنیدداداشم رفت خواستگاری

شایدم اون دختره رو میخواد نمیخواد شما بگیریدش 

همینو بهش  بگو بسوزه 😂

گفتم اتیش گرفت..من اولش احترامش روداشتم بعددیدم ن اون خیلی داره بی احترامی میکن

داداشم رفت خواستگاری عسق بی وجدانم ترکم کرد امشب اس داد ک خواستگاری رو بهم بزن

بهش بگو گوه با دوغ میخوری یا نوشابه😒

من امشب بدخواب شدم قاطی ام😫

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤
گفتم اتیش گرفت..من اولش احترامش روداشتم بعددیدم ن اون خیلی داره بی احترامی میکن

خب حقش بود خوشم اومد ازت 😈😈

2706