2733
2734
عنوان

بیاین حس ششم حدس بزنم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حس عشقم به من چیه؟

دوستت داره اما قصدش ازدواج نیست و پرحرفی و زیادی نگران

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین

سلام عزیزم من الان دارم به چیزی که توی ذهنم فکر می کنم میتونی حس کنی جوابش آره هست یا نه؟ فقط حستو بگو اگه مطمئن نبودی هم عیبی نداره 🌹 

خدایا ته نشین شد آرزوهایم ، کمی هم بزن زندگی ام را :)💙        دوست عزیزم حالا که امضامو دیدی میشه لطفا برام دعا کنی به خواسته قلبم برسم🧡😔خیلی  لطف میکنی 
2738
من کیست دارم یا سرطان؟😐

کیسته اما چون کمی بدخیمه تشخیصش سخت شده اما زود درمان میشه

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین
دوستان خواهش میکنم واسه تاپیکم گزارش بزنین که نوشتم کیا به شوهرشون وابسته ان؟؟؟!!! خواهش میکنم شوهرم ...

زدم

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂
من به شوهرم برمیگردم یا جدا میشم؟ مریضی مامانم خوب میشه؟

شوهرت ادم مغرور و غدیه اگ یکم جعتتون از خودگذشتگی نشون بدین بله 

نمیدونم اونو

2706