2737
2734

بچه ها اگه میترسید نخونید.اول اینکه به قران قسم حرفام راسته یه وقت فکر نکنید ساعت ۳ شب اینقد بیکارم بیام ازین حرفا بزنم که خودمم با یاداوریش سکته کنم از ترس.

راستش ما داریم خونمونو کاغذ دیواری میزنیم برا همین کل اتاقا رو خالی کردیم که چسب و اینا نریزه رو وسیله هامون فقط رو تختم میتونم بخوابم خلاصه اینکه وسیله هامونو بردیم تو هال.مامانمم هرچی پتو و بالشت و لحاف داشتیم تو هال تا سقف چیدشون که خراب نشن تا اتاقا تعمیر بشن دوباره از اول بچینیم پریشب همین موقعا یه صدای خیلی وحشتناک اومد جوری که من فکر کردم یه چی ترکید یا زلزله شد از ترس دویدم تو هال مامانمم اومد گفت صدای چی بود منم شنیدم چراغارو روشن کردیم دیدیم همه بالشت و پتو ها اینا از بالا پخش شده بودن کف هال خیلییی تعجب کردم چون محکم روی هم بودن و افتادنشون دور از تصور بود خلاصه مامانم گفت بیخیال اینا حتما بد چیدمشون یهو افتادن که خیال من راحت بشه منم با ترس رفتم خوابیدم.گذشت و شد دیشب که خیلی وحشتناک شد هستید بقیشو بگم؟

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها دیشب خوابیدم بودم همین موقعا من چون شبا دیر میخوابم همش یا تو اینستام یا تو سایت.خلاصه بیدار بودم یهو یه صدای وحشتناک مثل شکستن اومد و من باز هم فکر کردم زلزلس لوسترا تکون خوردن چون ما کرمانیم زلزله خیزه منم فوبیای شدید زلزله دارم خلاصه رفتم مامان بابامو بیدار کردم

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

ی جیگری منو لایک کنه فردابیام بخونم میترسم الان بخونم 😓

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2738

منم یه اتفاق وخشتناک دیشب افتاد

حالم خیلی بده

شوهرم میگه نمیخوابم ولی همش خوابش میبره

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

رفتم بیدارشون کردم هرچی گشتیم چیزی ندیدیم که شکسته باشه یهو دیدم جلوی یخچال یه  لیوان ریز ریز شده روی سرامیکا حتی خورده های شیشه تا در اشپزخونه هم پخش شده بودن یعنی داشتم سکته میکردم چون صدای شکستن رو هم شنیده بودم انگار یکی با ضرب لیوانو انداخت رو زمین مامانمم چون میدونه من خیلی ترسوعم گفت حتما باز مثل همیشه یکی اب خورده لیوانو گذاشته تو قسمت ابخوری یخچال جلوی کلیدش لیوان هم یهو افتاده چون لیوان دقیقا جلوی یخچال شکسته بود مامانم میگفت برا همینه حتما لیوان خیلی لبه ی یخچال بوده ولی من خیلی میترسم میدونم میخواست منو دلداری بده چون میدونه ترسوعم به نظر شما یه لیوان تو اون ساعت اصلا حتی لب ابخوری هم باشه رو مرز افتادن چرا باید بیوفته و ریز ریز شیشه بشه؟وقتی نه باد میاد نه یخچال تکون میخوره چرا بیوفته یا پتو و بالشتامون چرا باید بیوفتن خیلی میترسم همش فکر میکنم امشبم یه اتفاق میوفته

2706