2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان من الان ۱۳ روز حال بده تستم امروز داد منفی

من و ابجیامم ازش گرفتیم

من الان ۶ روز مریضم افتصاح بودم الان بهترم اما الان بینیم کیپه سرم همچنان سنگین و درد میکنه

سر ساعت سرماخوردگی میخورم 

شبم قبل خاب استامینفون تا راحتر بخابم

هر روزم پونه و سیموتی و اویشن دم میکنم بهش عسل و لیمو میزنم میخورم

تا میتونمم مایعات میخورم 

ی چندتام گیاه امروز گرفتم بخور دادم از فردا بازم بخور میدم

گزنه.بابونه.پونه.آویشن.گل ختمی.گل بنفشه.پنیرک.

واسه ریه خیلی خوبه

دیگه هرچی هست من دارم باهاش میجنگم

خودم سرگرم میکنم که فکرای بیخودی نکنم 

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
2728
من این علایمو داشتم خوب شدم فقط درد قفسه سینه‌م مونده نفهمیدم کروناس یا ن

اون گیاهای که گفتمو بگیر بخور بده چند روز خوب میشی

نذار عفونت تو ریه هات بمونه

سیموتی هم خیلی خوب بگیر دم کن هر روز ی لیوان بخور تا دو هفته بذار عفونت داری از بین ببره

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))

سیاهدانه سیستم ایمنی بدنت رو قوی میکنه اگه تونستی روغنش رو بخور.... بینی تو با اسپری بینی شست و شو بده... با سرنگ سرم شست و شو رو با فشار بریز داخل بینی روبه روی آینه وایسا رو به روت رو نگاه کن  طوری که آب از اون یکی سوراخ بینی بیاد بیرون اینکار خیییلی تاثیر داره 

در ضمن هرچقدر مایعات بخوری ادرار کنی به نفعته  عفونت زودتر از بدنت خارج میشه پونه و آویشن و پنیرک خییییلی عالیه شیر زردچوبه عااالیه شیر دارچین عااالیه دمنوش زنجبیل و لیمو خیلییی عالیه

قفسه سینه تونم درد میکنه؟

نه زیاد سرفه میکنم یکم ولی سنگین 

عطسه میکنم که انگار مغزم منفجر میشه

امروزم زیاد طعم غذا متوجه نمیشدم

این گیاهارو گفتم بخور بدی خوب میشی من امروز تازه شروع کردم

ی پمادم هست بچه ها گفتن زدن تاثیر داشته پونه و اویشن و پنیرک و بابونه رو میذاری با یکم اب بپزه وقتی ابش کشیده شد بهش ارد میزنه تا خمیر چسبناک بشه میمالی روی پارچه بعد پارچه رو میذاری از زیر گلوت تا قفسه سینه ات روشو با روسری چادری میبندی ۸ ساعت بمونه

عفونت میکشه بیرون 

روزی ی بار 

مقدار پونه باید ۵ برابر بقیه باشه از بقیه اندازه ی قاشق غداخوری کافیه ولی پونه اش زیاد باشه 

نه زیاد سرفه میکنم یکم ولی سنگین  عطسه میکنم که انگار مغزم منفجر میشه امروزم زیاد طعم غذا متو ...

ممنون.

اخه من مشکلای دیگم حل شده ا۱لنم نمیدونم کرونادارم یا ن

الان قفسه سینم درد میکنه اگ کرونا باشه ک واویلاس...چون ریه‌مو درگیر کرده

ممنون. اخه من مشکلای دیگم حل شده ا۱لنم نمیدونم کرونادارم یا ن الان قفسه سینم درد میکنه اگ کرونا با ...

اینی که گفتم واسه درمان ریه اس

ی خانومه گفت دامادشون اکسیزن میزده اینو زدن حالش خوب شده گفت واقعا شفاس 

داروی اما کاظم هم گفت

حالا امتحان کن ضرر نداره که 

اون بخورن حتما بکن چون صرر نداره

ریه اتو خوب خوب میکنه 

قول میدم 

ممنون. اخه من مشکلای دیگم حل شده ا۱لنم نمیدونم کرونادارم یا ن الان قفسه سینم درد میکنه اگ کرونا با ...

زیاد به کرونا فکر نکن

سعی کن بی خیال باشی

و اروم 

تا هر چی استفاده میکنی اثر کنه

ترس بدتر میکنه همه چیو

گرونام مثل خیلی از بیماریای دیگه اس 

بجنگ باهش چیز سختی نیست 

فقط اروم باش

زیاد به کرونا فکر نکن سعی کن بی خیال باشی و اروم  تا هر چی استفاده میکنی اثر کنه ترس بدتر م ...

اصلا من دکترم نرفتم سرماخوردگی خوردم تو این ۴روز

یهو امشب ترسیدم ک نکنه واقعا کرونا باشه و ریه هامو بیشتر درگیر کنه و من نفهمم

اصلا من دکترم نرفتم سرماخوردگی خوردم تو این ۴روز یهو امشب ترسیدم ک نکنه واقعا کرونا باشه و ریه هامو ...

من که ۶ روز مریصم

افتصاح بودم فقط سرماخوردگی خوردم با ناپروکسن هر ۱۲ ساعت که تموم شد داروخونه ام گفت نمیدم بدون نسخه

الان همون سامخوردگی هر ۸ ساعت میخورم

قبل خابم استامینفون میخورم

مامانم که ۱۳ روز افتصاح تستش منفی

زیاد به دلت بد راه نده چیزی نیست

اونایی که گفتم انجام بده

دمنوش و بخور خوب خوب میشی

نیازی به پمادم نیست

بخورش عالیه 

حالا به فرضم باشه میخای با فکرای الکی خودتو نابود کنی کرونان ی چیزی مثل سرماخوردگی

بخدا سخت نیست

فقط اروم باش و روحیتو ببر بالا 

2706