2726
عنوان

کسی تو خونه ۴۰ متری بچه کوچیک داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1918 بازدید | 131 پست
عزیزم میتونین زمانی که بچه تون بزرگتر شد یا خونه تون را بفروشین ویکی بزرگتر بخرین یا بدین اجاره خودت ...

درسته پیشنهاد خوبیه اما من یه سال رفتم یه خونه بزرگتر گفتن ۵ سال بشین ما کاری نداریم آدمای خوبی بودن اما دخترشون دانشگاه تو شهر ما قبول شد و با عذرخواهی عذرمونو خواستن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دست دست نکن گلم .  من چند ماهه اقدامم خبری نیست . دکتر رفتم تو ذوقم زد بهم گفت با این سنت این ...

من موندم پریودم تموم بشه و همین ماه اقدام کنم خداروشکر اعضای خانوادمون که در حد موش صحرایی راحت زاد و ولد میکردن همیشه تا ببینیم شانس ما چی میشه😅

یعنی  فردا پس فردا نیاد تاپیک بزنه نمی تونم فلان چیزو برای بچم تهیه کنم...

منو همسرم هر دو شاغلیم و مشکل درآمد نداریم منتها قیمتها انقدر نجومی شده که تعویض خونه کار راحتی نیست برامون

2728
خدا حفظشون کنه ،چطور روابط رو مدیریت میکنید؟البته ببخشید جسارته

ببین بعد بچه دارشدن خیلی باقبلش فرق داره یه جاگفته بودین یهویی بشه چی دیگه از این برنامه ها نیست پسرای من اینقدر شیطونی میکنن که وقتی خوابن دیگه هیچی بیدارشون نمیکنه کم کم قلق بچه دستت میاد کی میخوابه چقدرمیخوابه کی بیدارمیشه.ماکه مشکلی نداریم.کلا نباید سخت بگیری.منکه راضیم خداروشکر ومیدونم خیلیاحاضرن  جای من باشن حاضرن خونشون 20مترباشه ولی بتونن بچه خودشونو بغل بگیرن .....

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........
ببین بعد بچه دارشدن خیلی باقبلش فرق داره یه جاگفته بودین یهویی بشه چی دیگه از این برنامه ها نیست پسر ...

خداحفظشون کنه،بله درسته در عمل و تجربه همه چی کم کم دستمون میاد ممنون عزیزم 🌹🌹🌹🌹

واقعا نمیخوام نظری بدم که خاله زنکی باشه

اما نگاه کن اگر شرایطت موقته یعنی دو سه سال تو این خونه کوچیک هستی بچه دار شو ولی اگر نامعلوم قراره بمونی، عزیزم نه اون بچه تو اون خونه آسایش داره و نه شما.

درست بچه داشتن شیرینه ولی وقتی نتونی نیاز بچه ات و تامین کنی که حداقل یه اتاق خواب برای خودش داشته باشه به نظرم خودخواهیتو و همسرته که میخواین بچه بیارید.

البتع باز تصمیم با خودته

سلام عزیزم. بله من تجربه داشتم. واقعا سخته. اینکه بچه جا برای وسایلش نداری و اینکه نمیتونه حتی بازی کنه. ناچاری تخت و برداری و میز ناهارخوری نداشته باشی وکلی مشکلات دیگه. اگه میتونید قبل از بچه اومدن یه جای دیگه اجاره کنید