2737
2734
عنوان

کسی تو خونه ۴۰ متری بچه کوچیک داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1918 بازدید | 131 پست
بچه رو میشه تا یه سنی رو کریر خابوند یا مضره؟

نمیدونم ولی انشاءالله از این تخت ساده ها هست از اونا بگیریم انگار 2 تا میله س فقط . میدونی کدوم رو میگم ؟

تو  در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند 😊 
ای جانم. منم مثه خودتم. دقیقا اگه پرتوقع بودم شاید الان وضعم جور دیگه ایی بود. 😖😂 در ضمن نگران رو ...

رو سایلنت رو خوب اومدی😅😅😅نه خب من تنها نیستم اما روشتون خوبه بچه اتاق خواب و درب بسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله اما آدم فکر پیری رو میکنه با توجه به اینکه هم من هم همسرم خانواده کم جمعیتی هستیم میترسم از عاقب ...

بچه رو به خاطر تنهایی پیری خودتون نیارید به خاطر این بیارید که یه انسان رو وارد چرخه زندگی میکنید و کمکش کنید تا به خواسته‌هاش برسه ،بچه هیچ تعهدی نسبت به پیری والدین نداره،شاید خواست از کنار شما بره یه شهر یا کشور دیگه هدف از بچه دار شدن از خود بچه دار شدن مهمه

2728

من دوستم خونشون ۵۵ متره ۳ تا بچن . یه دختر ۱۹ یه دختر ۱۵ یه پسر ۵سال

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
انشالله هر چی خیره سر راهمون قرار بگیره،من خیلی صبر کردم اما الان ۳۶ سالمه و دارم زمان از دست میدم ا ...

منم 36 ام . هنوز اقدام نکردی ؟ یا تو فکرشی

تو  در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند 😊 
2738
رو سایلنت رو خوب اومدی😅😅😅نه خب من تنها نیستم اما روشتون خوبه بچه اتاق خواب و درب بسته

اره دیگه. چاره ایی نیست. اینجوری خیالم راحته که بچه ام یهو نمیاد بالا سرم. نهایتش بیدار میشه صدام میکنه خودم سریع میرم پیشش‌. میگم یه خورده حواستو جمع کنی بچه هیچی نمیبینه. خیالت راحت. اونایی که بچه ها چیزی میبینن یکم پدر و مادر سرخوشانه رفتار میکنن.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
ممنون که روحیه میدین،طبقه بالای ما بچه ۴ ساله داره و میگه از این جهت مشکلی نداریم اما من چون چند تا ...

عزیزم میتونین زمانی که بچه تون بزرگتر شد یا خونه تون را بفروشین ویکی بزرگتر بخرین یا بدین اجاره خودتونم برین رهن .سخت نگیر که سخت میگذره 

《می گویند :عشق خدآ به همه یکسان است ولی من میگویم مرا بیشتر از همه دوست دارد واگرنه به همه یکی مثل تو میداد》    
شکر خدا یه اتاق برا بچه هست ما تو هال میخوابیم

خوبه دیگه حله و معمولا بعد خواب بچه میتونید راحت باشید

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706