2726
عنوان

خانمای تمیز بیاین عکس یهویی از آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 297487 بازدید | 1811 پست
من تازه عروس بودم کار بلد نبودم چون محصل بودم.خانواده شوهرم ب جای یاد دادن ابر مو تو کل فامیل بردن.ا ...

پس سنت کم بوده.حالا من سن بالا ازدواج کردم اینقد بی سلیقه ام.در مورد تو واقعا ظلم کردن.

خدایا شکرت  

دلم کابینت و اشپزخونه تمیز میخواد 

خانما بچه تا چه سنی تو کابینت و کمد و کشوهاست؟ 🙁

شما چه روشی برای در امان ماندن ظروف از دست وروجکاتون دارید؟

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سینک من همیشه با اب لکه میبنده اعصابم خرد میشه

من همیشه سینک و که میشورم اب تصفیه میریزم اگه داری اگه نه با کتری اب جوش بیار بعد بریز رو سینک که املاح نداشته باشه سفید بشه

عکس قبلی نمیدونم چرا تار افتاد 🤪🤪🤪🤪

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
2728
دلم کابینت و اشپزخونه تمیز میخواد  خانما بچه تا چه سنی تو کابینت و کمد و کشوهاست؟ 🙁 شما چه ر ...

من تجربمو بگم این بود که دستگیره نذاشتم برای کابینت هام 😂😂😂😂😂

اصلا اذیت نشدم 😍😍😍😍

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
بدونم کسی میاد خونه مون بدو بدو خونه رو مرتب میکنم و دسمال میکشم.خودم کیف میکنم.ولی از جون میافتم.دی ...

من هر روز یخچال و کمد و همه رو تمیز میکنم ۵ دقیقه هر کدوم زمان میبره همیشه خونه تمیزه نیاز نیست ساعت ها وقت بزاری کابینتم لکه میشه همونجا دستمال میکشم تو یخچال کثیف بشه همونجا تمیز میکنم همیشه مرتبه هر روزم دستشویی رو میشورم که نیاز نباشه دو ساعت وقت روش بزارم 

اینم اشپزخونم🤩

ماشین لباسشویی منم مثل مال شماس عزیزم😊

ولی چرا درش رو باز نذاشتی؟! 

مگه نگفتن بهتون باید باز بذارین ساعاتی در روز رو 

بچه ها خونه زنداداشم رو سوسک زده دیشب خونشون بودم دیدم تو کابینتش هستش چیکار کنه خیلی چندشمون شد داداشم اومد کشت🤮🤮🤮🤮🤮🤮

پس سنت کم بوده.حالا من سن بالا ازدواج کردم اینقد بی سلیقه ام.در مورد تو واقعا ظلم کردن.

شوهرم هنوز سر کوفت میزنه مثلا ی جفت جوراب تو سبد لباس کثیف بود  ابرومو میبردن تا ب عمه هام می گفتن.بخدا امروز انقد با پودر و وایتکس کار کردم دست ام میسوزه

بچه ها خونه زنداداشم رو سوسک زده دیشب خونشون بودم دیدم تو کابینتش هستش چیکار کنه خیلی چندشمون شد داد ...

خمیر سوسک امحا عالیه ما یه خونه دانشجویی داشتیم پر سوسک بود اول که رفتیم با این خمیر از بین رفتن

2706