2410
2553
عنوان

خانمای تمیز بیاین عکس یهویی از آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 297472 بازدید | 1811 پست
الهی.اشکالی نداره کم کم عادتش بده.بهش مسئولیت بده درست میشه.زمان بره ولی جواب میده.مثلا روزای تعطیل ...

خوب یاد داره ها فرز هست یعنی یبار مهمون خاست بیاد من نبودم یجور خونه رو برق انداخته بود من اومدم دهنم بازمونده بود اما وقتی من هستم  انجام نمیده🤦

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

دوستای بامحبتم دوستای همدردم مجردا و متاهلا مامان ها و باباهای مهربون میشه دعام کنید منو همسرم با عشق صاحب فرزند شیم و معلم بشم دلم دل خوشی میخواد التماس دعای ویژه دارم تا حق الناسی گردنمونه از دنیا نریم.بین دعاهاتون بگین این دوست نی نی سایتیتون منتظره معجزست بیشتراز این منتظرش نزار

انشالله اجرتون با آقا امام رضا.انشالله  کرونا بره بتونیم راحت بریم زیارت آقای غریبمون الهی آمین یارب العالمین

تشکر از مهربونیتون

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
یجوری گفتی دلم یه خواب راحت و گرم و نرم زیر پتو بغل شوهرمو خواست😢منم حامله بودم حال تورو داشتم بزار ...

نه جانم بغل شوهرکجابود😂یه دخمل دوساله دارم وسط منو باباش میخوابه،خیلی وقته خواب عمیق چن ساعته نداشتم چن ماه دیگه هم که کلا خواب تعطیله😁😁

❤️تو آن بلای قشنگی😍که آمدی به سرم❤️
2706