2733
2734
عنوان

بیاین عکس خودتونو شوهرتون بزارید نظر بدیم کدوم خوشگلترین + عکس خودمون

| مشاهده متن کامل بحث + 14111 بازدید | 856 پست
مزو برا تیرگی چشم گفتم عزیزم  ،جای جوش میکرو بهتره ،

یعنی کامل جای جوش میبره بعد ایتکه پوست زیبا و شفاف هم میکته ؟ اگر کلینیک خوب تو تهران میشناسی معرفی کن ممنون

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مزوتراپی فکر میکنم برای چروکه معمولا من جای جوش داره صورتم دارم سابسیژن و اسید میوه انجام میدم.&nbs ...

نه عزیزم برای تیرگی دور چشمم هست ،حالا تو همین مدت که برای جای جوشت درمون میشی ،ماسک زردچوبه یا سیب زمینی بذار برای تیرگی ماسکای خونکی بی نظیرن 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2731
نه عزیزم برای تیرگی دور چشمم هست ،حالا تو همین مدت که برای جای جوشت درمون میشی ،ماسک زردچوبه یا سیب ...

آهان

مرسی عزیزم⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2738
یعنی کامل جای جوش میبره بعد ایتکه پوست زیبا و شفاف هم میکته ؟ اگر کلینیک خوب تو تهران میشناسی معرفی ...

بستگی به عمق حای جوشت داره اره عزیزم صافو شفافم میکنه ،من ی جا رو میشناسم تو شرق تهرانه خودم چند بار رفتم اما دوستام خیلی میرن و ولقعا راضین 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
مزوتراپی فکر میکنم برای چروکه معمولا من جای جوش داره صورتم دارم سابسیژن و اسید میوه انجام میدم.&nbs ...

عزیزم سابسیژن درد داره ؟ قیمتش جند؟ منم جای جوش دارم الان کامل جای جوشدهات رفته راضی؟

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
اسم مارکش مشخص نیست میگی با قیمت واینکه پایین پلکتم از همین زدی

اره کلاازهمین استفاده میکنم اسمش سناتور

Senatorقیمت دقیقشونمسدونم چون باریمل و اینچیزامیخرم همه روباهم حساب میکنه ولی فک کنم بین۱۰۰تا۱۲۰تقریبا

لطفا برای شادی روح پدرم صلوات بفرستیدممنونم💔😭
2706