2703
2553
عنوان

بیاین عکس خودتونو شوهرتون بزارید نظر بدیم کدوم خوشگلترین + عکس خودمون

| مشاهده متن کامل بحث + 14108 بازدید | 856 پست
از همین یذره هر چی میتونین بگین😁 اومدم تو اتاق نتم خر شد خیلی طول کشید

@یونیکورن_    

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

هی عکستو نقاشی نکنننن همسنای منو تو الان بچه دارنما داریم هنوووز نقاشی میکنیم😒😒😒

💛💚💟خدایا ممنونم خیلیبییی عاشقتم😚💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خیلی بانمکی😍😍

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
خب پس دورویی😂 شوخی میکنم عزیزم مهربونی ولی خب حواست هست طرف سوء استفاده نکنه سریع میتونی بری تو جل ...

بله خیلی درست گفتی😘😘🤩😍

این کاربری دست دونفره اگه تاپیک ها متفاوت بود براتون سوال نشه🥰
2714
منو میگه

تو ۱۷؛سالته😳

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
شیائومی رد می🤣

😂😂😂

خب پس دورویی😂 شوخی میکنم عزیزم مهربونی ولی خب حواست هست طرف سوء استفاده نکنه سریع میتونی بری تو جل ...

چهره شناسی😁

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2706