2733
2734
عنوان

بیاین واستون ۴ قل بخونم

417 بازدید | 97 پست

من هر وقت مشکلی واسم پیش میاد ۴ قل میخونم خیلی خوبه واقعا...

شمام واسه حاجت من یه صلوات بفرستید ممنون میشم 

میگن درحق هم دعا کردن زودتر جواب میده

انشالله که همتون درآرامش باشید

اگه شرق تهران هستی لطفا از بابام خرید کن دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر بیینی الهی🙏

برات ۱۴تا صلوات فرستادم

برام دعا کن باردار بشم

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ممنون عزیزم

من🌸

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
2738

من مرسی🌹

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

بچه ها من چرا دو روز پریود شدم این ماه کسی اینطوری نشده؟ اینم بگم ۵ روز تاخیر داشت پریودم بعد ۵ روز تاخیری پریود شدم ۲ روز اما خونریزی داشتم با درد بعد دیگه روز سوم خونی نیومد دردمم قطع شد فقط روز چهارم یکم خون قهوه ای خیلی تیره اومد خیلی کم بعد دیگه هیچی پاک شدم کلا

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
2706