2726
عنوان

واقعا دارم ازكروناميترسم ديگه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 50 پست
😭😭😭الهی بمیرم مریضای کرونا خیلی غریبن من خودمم گرفتم مادرم اینا خواهرم تو پستم نوشتم استرس برامون ...

منو شوهرمو مامانم گرفتیم هممون خوبیم فقط بابام بستری شده خدالعنت کنه کرونا رو دللم آتیش میگیره ادم مریض رو ملاقات شاد میکنه از کرونایی باید دورباشی همینش قلبمو اتیش میزنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا حال منو داری من ۱هفته ست کرونا دارم به شدت کمر درد داشتم تمام بدنم درد میکرد بینیم کیپ شده الا ...

جان من؟؟؟ بارداری شما ؟

اخه من تمام روز درد ندارم مثلا ظهر یکی دوساعت استخون درد داشتم بعد بهتر بودم ولی خیلی زود و غیر طبیعی احساس خستگی میکنم از اینش میترسم یکم حس چشایی و بویاییمم  سرجاشه

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
2728
جان من؟؟؟ بارداری شما ؟ اخه من تمام روز درد ندارم مثلا ظهر یکی دوساعت استخون درد داشتم بعد بهتر بود ...

نه عزیزم بادار نیستم اما منم خیلی بیحال میشدم وهرچی میخوابیدم سیر نمیشدم بعدکه خودشو نشون داد فهمیدم ازکرونا که اینقد زیاد بیحال بودم خیلی زود خسته میشدم کارهای خونه رو نمیتونستم بکنم وفگرمیکردم از کمبود ویتامین دی هست اما بعدش فهمیدم کرونا گرفتم