2726

پدرم برای شوهرم کار می‌کرد تو یه شعبه دیگه تو تهران برای همسرم ولی مشکلاتی پیش اومد که مجبور شد که دنبال کار دیگه ای بگرده الان تو یه گاراژ دولتی مشغوله که تو گاراژ حدود 100 تا گاو گوسفند و یک پرورش ماهی هست که اونجا سرایداره و باید به حیوانا رسیدگی کنه حقوقش 7 تا 8 تومنه پدرم یکم سرمایه داره که میخاد با همه سرمایش گاو و گوسفند بخره کنار گاو و گوسفند های گاراژ که نه پول جا بده نه پول غذای حیوونارو سرمایش هم حدود 50 60 ملیونه بنظرتون چطوره ضرر نمیکنه 

شما چه پیشنهادی دارین؟ 

خوبه که 

♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩بزن باران که دین را دام کردند♩شکار خلق و صید خام کردند♩بزن باران خدا بازیچه ای شد ♩که با ان کسب ننگ و نام کردند♩بزن باران به نام هرچه خوبیست♩به زیر اوار گاه پایکوبیست♩مزار تشنه جو باران پر از سنگ♩بزن باران که وقت لایروبیست♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ولی من میگم نه طلا و دلار بهتره تا گاو و گوسفند اگه گاو گوسفند خدایی نکرده مریضی بگیرن و بمیرن چی

منم مثل تو فکر میکنم.ریسکش زیاده.چون تجربه هم نداره 

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
نمیدونم بخدا می‌ترسم همین یکم پولشو از دست نده

اگه میخواد اینکارو کنه حداقل همه پولشو نزاره.اول یه قسمت از پولش و بزاره ببینه نتیجه چیه بعد اگه خوب بود بیشترش کنه

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌