2737
2734
زن حامله چرا انقد ترسو باشه بچه به ای خوشگلی حامله ایم درست ولی دراین حد حساسیتم خوب نیس

چشمای بچه رو ندیدی شما؟؟؟؟

یه آن بیای ببینی دلم میریزه پایین ربطی به حساسیت نداره

چشمای بچه رو ندیدی شما؟؟؟؟ یه آن بیای ببینی دلم میریزه پایین ربطی به حساسیت نداره

چشماش قرمز شده دیگه مگه چیشده لولو خرخره نیس دیگه  چشماش حساسیت داده 

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ممنونم من برا پسرم نخریدم فقط دوتا توپ کوچیک پلاستکی تو حموم داره .چندروز پیش یهو دوید لیز خورد تصمیم گرفتم هیچی نذارم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738
چشماش قرمز شده دیگه مگه چیشده لولو خرخره نیس دیگه  چشماش حساسیت داده

وای فک کن بعضی زنای حامله تو زندگی واقعی چیکار میکنن دیگه!وای صدای پیشی اومد دلم هری ریخت عزیزم پیشتش کن!وای بمن گفتن بالا چشمم ابرو منم که حامللللله الان ازحال میرم!دست به کمر دستمو بگیر نمیتونم پاشم ازهمون ماه های اول  😕😕😕 

وای فک کن بعضی زنای حامله تو زندگی واقعی چیکار میکنن دیگه!وای صدای پیشی اومد دلم هری ریخت عزیزم پیشت ...

دقیقا😂فک میکنن کل عالم باید در خدمت ایشون و فرزند در راهشون باشن.حتی پرندگان به احترام فرزند ایشون باید سکوت و رعایت کنن

چون تو با بد،بد کنی پس فرق چیست؟
تو عنوان باید میگفتی که میخوای عکس این مدلی بذاری زن باردار اینجا زیاده  یکیش خودم تا دیدم دل ...

شما حامله ها هم کشتین مارو!

انگار فقط شماها حامله شدید.عوض تشکر کردنته که اگاهت کردن🙄

2706