2726
آها ولی امکان داره با یه اسم دیگه هم باشه تاپیکهای زنونه بزنه ولی مرد باشه

پریشب یکی به من درخواست دوستی داد زن بود بعد نوشته یه چی بگم دعوام نمیکنی گفتم بگو گفت من مردم گفتم خاک تو سرت مرد زن نما😂

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
z137997
تعداد پست: 5

سلام دوستان 

من خدمات میکرو بلیدینگ و میکروپیگمنتیشن انجام میدم

فقط هزینه مواد میگیرم 

چون تا یک ماه آینده off خورده موادمم کاملا آمریکایی هست و ماندگاری خیلی بالایی داره

بلید ابرو 

شید ابرو 

خط لب 

خط چشم 

رژلب دائم

هرکی خواست اینستاگراممو دنبال کنه یا بیاد درخواست بده براش انجام میدم قیمتام واقعا باور نکردنی هست zahraahmadi_microblading

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پریشب یکی به من درخواست دوستی داد زن بود بعد نوشته یه چی بگم دعوام نمیکنی گفتم بگو گفت من مردم گفتم ...

اینجا اصن هیچیش معلوم نیس یه تاپیکی بود خانومه گفت رفته بودیم بازار شوهرم زد رو دستم.... منم گفتم حالا دست خوشگلتو بذار ببینیم میگه نه از لحنت معلومه که مردی.. 😂

اینجا اصن هیچیش معلوم نیس یه تاپیکی بود خانومه گفت رفته بودیم بازار شوهرم زد رو دستم.... منم گفتم حا ...

خخخخ خب وقتی ما عکس میذارریم ممکن خیلیا ببینن یا حتی بعصیا سریع از عکسمون اسکرین شات بگیرن

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
2728
@اناهیتاجون   بیا جیگر طلا کجااایی

اومدم اومدم عشقولی 😎😂😂گذاشت؟ 

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن