1920
1924

خب خودم الان ی دروغ میگم شاخ در بیارید 

امروز رفتم بازار

80 کیلو گوشت خریدم 

100 کیلو برنج خریدم

بعد رفتم خونم ک تو خیابون زعفرانیه هست

ی برجه، کل این برج مال خودمه

بعدم ی باشگاه اختصاصی خریدم الانم دارم توش ورزش میکنم و استیکم رو میخورم

دلتون نخواد

😂😂😂😂😂

@s_army    

خب امروز رفتم فن ساین 😂😂

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یه عشقیه که نمیگم کیه😂😑😍 ۹۹/۶/۱۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد (تاریخ دوستیمون s_army)😐💜😂😂 عضو اکیپ علمی تخیلی I'm army 💜 با بی تی اس مخالفی ریپ نزن لطفا 🙂 بهم میگن چرا اینقد روشون حساسی ؟ بی تی اس فقط یه بوی بندن نه چیز دیگه ای ! ولی کاش میگفتن... چه خوب که زندگیتو قشنگ کردن ! خوشحالم که بهت یاد دادن عاشق خودت باشی...آره من عاشق خودمم ، شاید اگه بنگتنی نبود هیچوقت این حسو به خودم نداشتم ! آقایون درخواست ندین 😑 میگن رفیق دنیای واقعی از رفیق مجازی یه قدم جلوترن... اما من به شخصه رفیقای مجازی دارم که ده قدم از واقعیت جلون !s_army💜suga2005 

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

همه چی آرومه.😄

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
1911
کجا هست؟؟؟ 

هیچ  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یه عشقیه که نمیگم کیه😂😑😍 ۹۹/۶/۱۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد (تاریخ دوستیمون s_army)😐💜😂😂 عضو اکیپ علمی تخیلی I'm army 💜 با بی تی اس مخالفی ریپ نزن لطفا 🙂 بهم میگن چرا اینقد روشون حساسی ؟ بی تی اس فقط یه بوی بندن نه چیز دیگه ای ! ولی کاش میگفتن... چه خوب که زندگیتو قشنگ کردن ! خوشحالم که بهت یاد دادن عاشق خودت باشی...آره من عاشق خودمم ، شاید اگه بنگتنی نبود هیچوقت این حسو به خودم نداشتم ! آقایون درخواست ندین 😑 میگن رفیق دنیای واقعی از رفیق مجازی یه قدم جلوترن... اما من به شخصه رفیقای مجازی دارم که ده قدم از واقعیت جلون !s_army💜suga2005 

منم دوتا شمش طلا دارم تو خونم😁

طرف جرعت نداره پولشو از راننده تاکسی بگیره🙄بعد میاد اینترنت میشه منتقد اجتماعی  نکشیمون جکی جان 😂 آدِمیِت نخوا از هر صاحاب رخت و کالا🧢👕گا میشد وخ کو بیبینی یه نخود پا باشد🧟‍♀️معنی=از هر کسی که با لباس و کلاه خود را آراسته می کند انسانیت نخواه🙅🏻‍♂️گاه مترسکی بیش نیست که بر سر مزرعه نخود ایستاده و لباس و کلاه پوشیده🙂استاد حیدر علی طالب پور بروجنی🥺💖

خیلی خیلی خوشحالم 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…!
1904
@s_army     خب امروز رفتم فن ساین 😂😂

@آرام_سعیدی    

😎😎

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1918