2737
2739
عنوان

هنوز که هنوزه مادرم منو میزنه!

| مشاهده متن کامل بحث + 5667 بازدید | 127 پست
نه نمیشی ... همه شو جبران میکنی برای بچت  ولی خب همتون باهم یه حرکتی بزنید اینکاراشو بذاره کنا ...

قربونت 😘😘 ادمی که الان ۵۵ سالش باشه و کل عمرشو با حسادت و بد ذاتی زندگی کرده باشه، دیگه جای تغییر نداره که، اون همرو روانی میدونه الاااا خودش :) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت عزیز دلم 😘😘😘😘 والا اگه شانس منه، تهش یه بدبخت بیچاره میاد بدبخت تر میشم 😂😂😂😂 فعلا بهت ...

عزیزی😙😙نگو اینجوری

همیشه انرژی مثبت بده

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
2728
نه عزیزم من نبودم، ببخشید متوجه نشدم پشیمون چی، زندگیت در چه حاله الان؟ 

میگم مثلا گاهی خیلی اذیت کنم یدونه منو میزنه منم میزنمش پشیمون شدم از کارام از مادرت گفتی

زندگیم خداروشکر خوبه

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2738
اون میگه ماها مشکل داریم، میگه شماها روانی این. ما ۴ تا بچه ایم. میگم مگه میشه بچه هات همه روانی باش ...

انشاءالله ی زندگی خوب گیرت میاد ازداوج میکنی خدا کمک‌میکنه واست دعا میکنم عزیزدلم

عزیزم ناراحت نباش تنها نیستی منم شرایطم مثل تو بود ولی آه مظلوم رو زمین نمیمونه.الان خدا رو شکر بعد ازدواجم روی خوش زندگیو دیدم واینم بگم نفرینم گرفت یعنی دقیقا چیزی که گفتم براش اتفاق افتاد

روز و شب به یاد خدام یک لحظه از یادم نمیره❤
2706