1874
1924
عنوان

این کمد خوشگله برای سیسمونی؟

232 بازدید | 16 پست

ب همراه تختش ک عکسشو ندارم الان 

و این ک دورش سفید و  به جا کشوی سرمه ای طوسی کار بشه

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

من خوشم نیومد

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند عند لطافت،عند بخشش،عند بیخیال شدن،عند چشم پوشی و عند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

بااحترام به سلیقه ات امامن نپسندیدم قشنگترازاینم خیلی هست

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
1911
یعنی رنگ سرمه ای و قهوه ای ک تو عکس می بینید اصلا ب کار نره  فقط زیرش طوسی بشه

بخر برا بعدشم تتا کلاس سوم اینا خوبه

مدیر  اکیپ علمی تخیلی 🍓🍫دنیا هستم🍓🍫دیگر بازی بس است!بیا شمشیرها را کنار بگذاریم،دستهایمان را بشوریم و چیزی بخوریماما... چرا دستهای تو خونیست و پشت من می سوزد؟...بدبختیم خِیلیا خوبَن وَلی‌سلیقِه ی‌ ما‌ نیستَن!🍫🍓این قآنونِ زندگی مــَــنه بـودے ، نــوش نـَبودی ، فــَــرآموش ..😉🍫🍓دخترای خنگ جذاب نیستن !شما عز دخترای باهوش می ترسید!🍓🍫بـالـاخـَرـہ ڪـَم و زیـاد مــا اینـیـمشـُمـا هـَمینـَم نیـستـے🍫🍓😉من کلی اجی با جنبه دارم ک امضامو می خونن و سن می کنن😘😘🍓🍫فقط اونا مرام دارن و بس 🍫🍓😉من ی دختر باجنبم افتاد؟ 👎🏻
قشنگ میشه عزیزم،نباید این عکس میزاشتی عکس نتی بزار،رنگ خیلی تاثیر داره

اره واقعا درست میگی 

گشتم پیدا نکردم عکس نتی ازش 

خیلی جدیده این مدل

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1826
اتفاقا خیلی جدید اومده این مدل😁

باشه شما بخر ولی سیسمونی برادر زاده من ۵سال پیش کرکره  ای بود کمدش،بعدم شما تبادل نظر میزاری نظر بپرسی هنوزم که نخریدی ،نیش خند زدنت چیه، ادم‌بعضی  وقتا با خودش میگه حیف وقت که تو بعضی تاپیک ها میزاره ،تحمل نظر مخالف نداری تلپیک نزن لطفا ،شب خوش 

شاه تویی ،من ملکه ،زوج مون ‌با نمکه....