2410
2553
عنوان

انتخاب زن توسط شوهر!!!!!

45785 بازدید | 642 پست

بچه ها به نظرتون اگه زمان برگرده عقب شوهراتون شما رو انتخاب میکنن؟؟؟؟؟اگه آره عتش چیه؟اگ رنه علتش چیه؟؟؟

تعداد رای : 2480
نظرسنجی
انتخاب میکنند؟؟؟
1714
69%
انتخاب نمی کنند؟؟؟
766
30%

خودش که میگه ما برای هم ساخته شدیم.😎

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

والا خودش میگه صدبارم برگردم انتخابت میکنم.

دلیلشم اینه که دوست دارم و از هر نظر خوبی.

البته اغراق میکنه🤪من خودمو میشناسم اخه😂😂😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2714

اره انتخابم میکرد چون میخواست همه جوره بهم برسه حتی الان ک داریم جدامیشیم میگه خیلی خوشحالم ک انتخابت کردم و اگ برگردم بازم انتخابت میکنم چون دوست دارم باید بهت میرسیدم😐😂

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤

نه

منو اون همو انتخاب نمیکردیم..عاشق همیما...ولی نه

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
2706