2733
2734
عنوان

حسنیوسف بیا عزیزم❤️

187 بازدید | 17 پست

ببین اگه این بی شعورا کارای غیرضروری رو تعطیل می کردن 

امثال شما برا دکتر رفتن مشکل نداشتین

ولله بالله اگه بتمرگن تو خونه هاشون سریع تر بر می گردیم به روال عادی

بابا مگه چین نبود

ایتالیا و خیلی کشورهای دیگه

بخدا چند شب پیش یه بی شعوری تاپیک زده بود رفتیم حرم بعدش رفتیم آبمیوه خوردیم بعدش دور زدیم 

بهش می گم خانوم مگه کرونا نیست؟! یکی می گه تو بشین تو خونه ت ما دلمون پوکید تو خونه می ریم بیرون🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

اگه امثال این بی شعور بتمرگن تو خونه و برا آبمیوه ول نشن تو خیابون شما و امثال شما می تونید برید دکتر که واقعا کاریست ضروری!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چی میشه گفت بعضی از کاربرا خیلی بیشعورن یکی عصر با افتخار داشت میگفت ماسک نمیزنم و  به بقیه هم ...

اینا تو دنیا آبرو نذاشتن برا ما🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2738
زنده باشی عزیزم❤️ مریضیت برا این بی وجدانا😔😔😔

😭😭

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

چی شده

خدایاشکرت واسه همه چی🙏❤من خیلی خوشبختم چون مامان دوتافرشته کوچولوام وهمسرمردی هستم ک باتموم وجوددوسم داره وبرای خوشبختیه من وبچهام تلاش میکنه💖💖بعـضـیـاخــیـلی عقــده ای هســتـن😏ازطــرزصـحبـت کـردنـشــون کامـلا مشـخصـه🤗🤗
هیچی خواهر گویا تالارا باز شدن و دوباره مراسم عروسی بعضیا هم مراسم شب یلدا بخدا اینا عقل تو کله پو ...

دیگه ادم بایدازخودش عقل داشته باشه نره اینجورمراسمادیگه،گفتن بی فایده ست..،

خدایاشکرت واسه همه چی🙏❤من خیلی خوشبختم چون مامان دوتافرشته کوچولوام وهمسرمردی هستم ک باتموم وجوددوسم داره وبرای خوشبختیه من وبچهام تلاش میکنه💖💖بعـضـیـاخــیـلی عقــده ای هســتـن😏ازطــرزصـحبـت کـردنـشــون کامـلا مشـخصـه🤗🤗
مگه چطوری؟؟مریضیت چیه؟؟    

اصلا نمیدونم چی هست.😥😥والا انقدر امار بالاست که میترسم حتی برم دکتر.

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2706