2703
2553
ریاضی تو انسانی مگه مهمه؟ 😕 فکر کردم هیچ نیازی نیست وقتمو بذارم براش 😶

از اونجایی ک خیلی از انسانی ها توش ضعیفن و بهش اهمیت نمی دن می تونه یه نقطه قوت محسوب بشه برا کسی ک قویه 

کوتاه ترین دعا برای بزرگ ترین آرزو...! :)))                 [الهم عجل لولیک الفرج]
از الان برای آزمون دادن زود نیست؟  بعد یه سوال، آزمونایی ک می گیرن با شرایط کرونا، مجازیه یا ح ...

نههه 

دو تا از همکلاسیای من از دهم شروع کردن هرچی زودتر بهتر

درمورد آزمونا الان نمیدونم عزیزم ولی با مسئولشون باید صحبت کنی

همون دوستام ، یکیشون سه رقمی شد یکیشون دو رقمی  قلمچی میدادن

باز مصاحبه های رتبه برترا رو بخون

چون شرایط سال به سال عوض میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نههه  دو تا از همکلاسیای من از دهم شروع کردن هرچی زودتر بهتر درمورد آزمونا الان نمیدونم عزیزم ...

اهان خیلی ممنون😁

پس از همین امسال آزمونای آزمایشی رو شروع کنم خوبه برام

مرسی

کوتاه ترین دعا برای بزرگ ترین آرزو...! :)))                 [الهم عجل لولیک الفرج]
ریاضی تو انسانی مگه مهمه؟ 😕 فکر کردم هیچ نیازی نیست وقتمو بذارم براش 😶

خیلییییی مهمه 

چون اکثرا انسانیا ریاضیشون زیاد خوب نیس و یا اهمیت نمیدن تو دو دوران مدرسه

و هرکی بالا بزنه تو کنکور کلی جلو میوفته

رتبه برترا اکثرااا صددرصد میزنن

2720
از اونجایی ک خیلی از انسانی ها توش ضعیفن و بهش اهمیت نمی دن می تونه یه نقطه قوت محسوب بشه برا کسی ک ...

نه ضعیف نیستم توش، آسونه اتفاقا 😅

ولی خب تمرکزم بیشتر گذاشتم رو درسایه دیگه 

حالا که گفتی اهمیت میدم بهش 

مرسی 🙂🌺

خیلییییی مهمه  چون اکثرا انسانیا ریاضیشون زیاد خوب نیس و یا اهمیت نمیدن تو دو دوران مدرسه و ه ...

آها 

نه ریاضیم خوبه 

ولی خب ببیشتر تمرکزم گذاشتم رو درسا دیگه 

آها

مرسی از راهنماییهات و توضیحاتت🙂🌺

نه ضعیف نیستم توش، آسونه اتفاقا 😅 ولی خب تمرکزم بیشتر گذاشتم رو درسایه دیگه  حالا که گفتی اه ...

البته منم دقیق نمی دونم می تونی از یه مشاور باز بپرسی چون هر درسی ضریب خاص خودشو داره ولی با توجه ب چیزایی ک من شنیده بودم راجب ریاضی انسانی، اینو گفتم. 

آره ریاضیش ک فعلنه خیلی آسونه راحت می شه روش سرمایه گزاری کرد. 

موفق باشی😁💛

2714
انسانی 

ن هدفتو میگم چ رشته ای

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2706