2733
2734

کو

ببینم

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر معذرت میخوام کسی تاپیکم نیومد

گل رز خشک کردم به نظرتون خراب کردم

من بهش اسپره زدم چسبی نبود

بعدم یه روغن یا ژل جلا داشتم برای مو بهش زدم که برجسته بمونه

بعد با نخ خود گل رو بستم

و تو یه تشت نمک غلتوندم و کامل به صورت ایستاده با نمک پوشیدم

تو جای تاریک

الانم اوردم حیاط جای تاریک که خنک باشه

روز اوله

چقد طول میکشه تا خشک بشه

خراب نشه؟

بعدش تافت بزنم برعکس اویز کنم؟

در تاریخ 1400/04/04 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدا جونم ممنونم به خاطر اتفاقات خوب پیش رو
2728

لايك بنماييد مرا.😁💜☁️

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-
2738
استارتر معذرت میخوام کسی تاپیکم نیومد گل رز خشک کردم به نظرتون خراب کردم من بهش اسپره زدم چسبی نبو ...

چقد مراحل طی کردی من همینجوری برعکس چسب میزنم رو دیوار خیلی قشنگ خسک میشه..

به نیت 

عاخييي من انقد رنگ صورتي كمرنگ دوستتت دارممم كه نگ💜☁️:(

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-

آفرین👌 👏👏

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
استارتر معذرت میخوام کسی تاپیکم نیومد گل رز خشک کردم به نظرتون خراب کردم من بهش اسپره زدم چسبی نبو ...

من روبه پایین آویزون میکنم خشک میشه

تافت ندارم و تاحالا امتحان نکردم

2706