2726
عنوان

بارداری بعد از قطع قرص ال دی

1652 بازدید | 9 پست

سلام دوستانی که تجربه بارداری بعد از قطع قرص ال دی دارید میشه راهنماییم کنید چقدر طول میکشه تا اثرات قرص بره و باردار شد؟ چند دوره باید پریود شد که اثر هورمونی قرص از بین رفته باشه؟ من دومین ماه هست که دارو رو قطع کردم و دو دوره پریود شدم الان اقدام به بارداری کردم اما هنوز مثبت نشده   

منم نه ماهه قطع کردم ی ماهه اقدامم پنج روزه عقب انداختم دعاکن مثبت بشه

من بعداز اینکه قطع کردم تا ی پنج ماهی دوره هام 30روزه شده بود بعد دوباره برگشتم به حالت عادی دوره هام 28روزه شد

من در مدار جذب عشق و ثروت ام 💫💫💫پس به انچه که میخواهم میرسم💏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم نه ماهه قطع کردم ی ماهه اقدامم پنج روزه عقب انداختم دعاکن مثبت بشه من بعداز اینکه قطع کردم تا ی ...

انشالله خیره . پس زمان میبره درسته؟ انشالله فرزندی سالم و صالح نصیبت بشه😘

2728
انشالله خیره . پس زمان میبره درسته؟ انشالله فرزندی سالم و صالح نصیبت بشه😘

اره.... انتظار بارداری خیلی سخته من بیست روزه اقدامم ی خواب خوش ندارم روز شماری میکنم 

اره.... انتظار بارداری خیلی سخته من بیست روزه اقدامم ی خواب خوش ندارم روز شماری میکنم 

انشالله که جواب میگیری . استرس نداشته باش مطمئن باش خدا بهت فرزند میده😍

انشالله که جواب میگیری . استرس نداشته باش مطمئن باش خدا بهت فرزند میده😍

ممنون عزیزم ایشالا...  قسمت خودتم بشه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5252183/جمع-اقدامی-های-عزیز-پیش-به-سوی-مادرشدن

یکاللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای حاجتم بفرستید