2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید پیگیر باشی هی سایت و چک کنی 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2728
خب هر دفه چک میکنم اصن صادرات نمیاد از کجا بدونم کی میاد

فقط با چک کردن من موقع وامم روزانه تو سایت بودم تا ثبت نام کردم 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
یک ماه طول میکشه تا پیامک بیاد؟ چقد هزینش میشه ؟ قابل اعتماده؟

هزینه ی ثبت نامش ۲۵ تومن هستش 

برای ما که سر ده روز پیامک اومد کارای بانکی و وامش چون اشنا بود خیلی زود حل شد ما ۱۵ روزه گرفتیم 

ولی برای دوستمون ۱ ماه طول کشیدتا وام براشون واریز شد

اره سایتش قابل اعتماده 

فک کنم خودتونم میتونید انجام بدید ثبت نامشو

عزیزرم برو تو سایت کندو ثبت نام کن بانک مورد نظرتو بزن هروقت جا باز شد برات پیامک میاد معمولا ی ماه ...

یعنی بعد یه ماه پولو میدن یا نه یه ماه تازه طول میکشه تا ثبت نام کنی توی بانک مدنظرت؟

یعنی بعد یه ماه پولو میدن یا نه یه ماه تازه طول میکشه تا ثبت نام کنی توی بانک مدنظرت؟

ی ماهه پول تو حسابتونه اگه تو بانک اشنا داشته باشید و از طرف بانک اذیتتون نکن برای ضامن و اینا

عزیزم سعی کن قبل از ساعت 7 صبح بری سایت اون موقع یه کم خلوت تره باید پشت هم هی بزنی تا باز شه. سعی کن بانک ملی و انتخاب کنی چون زودتر از بانکای دیگه وام میده. مدارکت کامل باشه چندروزه بهت میده

اسی چه فرقی داره کدوم بانک ثبت نام کنی؟

بانک ملی بودجه داره. بانکای دیگه ندارن. ما اول کشاورزی ثبت نام کردیم 1ماه بود خبری نشد ازشون ثبت نام و تغییر دادیم بانک ملی زدیم فرداش اس ام اس اومد مدارکتونو بیارین 

2706