2733
2734
عنوان

بچه ها کسی بوده ک بچش از پی پی بترسه

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 25 پست
برو تاپیک پر بازدید رو ببین اصلن یه وضی🤣🤣🤣

کدومو؟؟

تیغ هست رگ هست منم هستم                                               ولی لامصب وان نیست ،یدونه از اون لگن قرمزا هست که توش جا نمیشم🙂💔😐🤣                 ‌ ‌   ‌همونقدر که سیروان خسروی دوست داره زندگیو من ریدم توش😐🙌حاجی با ما در نیوفت اسیدم مث ابه   !😏 بشخصه اگر به راه راستم هدایت بشم اولین بریدگی دور میزنم😌زمان هیچیو تغییر نمیده فقط دردو به عادت تبدیل میکنه:)بشخصه یه روزایی اینقدر سگم که فقط حضرت سلیمان میفهمه چی میگم🤐دنیای قشنگیست اما به ما چه:)حالا خودمونیم کدوماتون تو بچگی با چوب شور فاز سیگار برمیداشتید؟؟؟😁🙌🤣رحمت تو پایتخت ثابت کرد تو نباشی بقیه هستن🤣🤣🤣🙌اقا ایران کجاست؟؟جایی که مردمانش پیاده تا کربلا میروند اما چون پا درد دارند از پل عابر پیاده نمیرن😐🤣وقتی اولین بار بدون مامانت میری دکتر:اممممم اسمم چی بود؟؟؟!!!😐🙌😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم والا ب خدا دارم عصبانی میشم هوفف

با مشاور کودکان صحبت کن گناه داره طفلی خودشم اذیت میشه . و اینکه اصلا نباید سرش داد بزنی یا عصبی بشیا . اینو دکتر گوارش برای دخترم گفت ک یبوست داشت و میترسید بره دسشویی. اینقدر من در دسشوویی مینشستم شاید ۴۵ دقیقه هم میشد.

ب نظرتون چی بنویسم توی امضام؟🤔
2731
اه ترکوندنش جشن پی پی بچه شو میخواست بگیره کیک درست کنه😒

جون من !!!🤣🤣😐اه شانسو ببین😒

تیغ هست رگ هست منم هستم                                               ولی لامصب وان نیست ،یدونه از اون لگن قرمزا هست که توش جا نمیشم🙂💔😐🤣                 ‌ ‌   ‌همونقدر که سیروان خسروی دوست داره زندگیو من ریدم توش😐🙌حاجی با ما در نیوفت اسیدم مث ابه   !😏 بشخصه اگر به راه راستم هدایت بشم اولین بریدگی دور میزنم😌زمان هیچیو تغییر نمیده فقط دردو به عادت تبدیل میکنه:)بشخصه یه روزایی اینقدر سگم که فقط حضرت سلیمان میفهمه چی میگم🤐دنیای قشنگیست اما به ما چه:)حالا خودمونیم کدوماتون تو بچگی با چوب شور فاز سیگار برمیداشتید؟؟؟😁🙌🤣رحمت تو پایتخت ثابت کرد تو نباشی بقیه هستن🤣🤣🤣🙌اقا ایران کجاست؟؟جایی که مردمانش پیاده تا کربلا میروند اما چون پا درد دارند از پل عابر پیاده نمیرن😐🤣وقتی اولین بار بدون مامانت میری دکتر:اممممم اسمم چی بود؟؟؟!!!😐🙌😁
با مشاور کودکان صحبت کن گناه داره طفلی خودشم اذیت میشه . و اینکه اصلا نباید سرش داد بزنی یا عصبی بشی ...

بمیرم براش... صحبت کردم گفت براش عادت شده نباید ببندی ک مجبور بشه کارش انجام بده ولی امروز 2روزه اصلا نمیکنه

شما میگید چیکار کنم الان دو روزه نیستم پوشک ب هیچ وجه هم نکرد. ب نظرتون ببندم یا نه؟  

نبند تا کی میتونه نگه داره، پی پی کرد تو دسشویی هم باید ذوق و شوق نشون بدی و تشویقش کنی و عادی و خوشحال کننده جلوه بدی😅

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️
2738
مرسی ممنونم.... واقعا ممنون

سلام دوست عزیز مشکل بچه شما حل شد پسر من از پی پی ش می ترسه من خیلی در اذاب  هستم نمی دونم دیگه چه کاری کنم یکماه هر کاری فک کنید کردم اما هنوزم تو دستشویی پی پی نمی کنه بیرون تو شورتش می کنه بعد  می گه

عزیز کم  ممنونم زودتر با پاهای کوچیکت امدي به زندگی مون 

سلام خانما مشکل شماها حل شد؟ من دخترم ۲۲ ماهه هس از پوشک گرفتم از پی پی میترسید و خودشو نگه میداشت من یه کارتن از نت دانلود کردم که بچه توی قصری پی پی میکرد ریختم روی فلش و گذاشتم چند بار پشت سر هم پخش شد و خودمو مشغول کردم که فکر کنه تلویزیون گذاشته و من خبر ندارم کم کم یاد کرفت و ترسش ریخت گفتم شاید بدرد کسی بخوره