2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من براي افزايش روزي براي ماشين دار شدن براي خونه دار شدم هركاري كردم نشد خدا منو نديد

ذكر استغفار امام صادق ٤ماه گفتم نشد/٤تا سوره ذاريات و طلاقو...خوندم ٣ماه نشد/نماز صبحم قضا ميشد به موقع ميخونم باز نشد/چله واقعه گرفتم نشد/چله سوره حشر گرفتم نشد/ذكر روزي شيخ نخودكي بعد از نماز گفتم نشد/١٤مرتبه ذكر جواد الائمه گفتم نشد/چله حديث كسا نشد/نماز شب خوندم نشد/نذر نمك كردم نشد/٢١تسبيح حضرت زينب انجام دادم نشد

خدا منو فراموش كرده خودم ميگم خودم ميشنوم دعامو

میشه دعا کنید پسرم غذاخور شه خسته شدم😔
عزیزم رفتم خوندم. خب تو پریودی چکار باید کرد؟ نمیشه که نمازشو بخونیم

نایب بگیر از اعضای خانواده یااز کانالش که اینه بگیر@hghshenas110به کسی غیزاز اعضای خانوادت نگو گرفتی این چله رو

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
نایب بگیر از اعضای خانواده یااز کانالش که اینه بگیر@hghshenas110به کسی غیزاز اعضای خانوادت نگو گرفتی ...

مرسی. یعنی در همین حد که به یه نفر بگم به جای من نیت کن و بخون؟ چیز دیگه ای نمیخواد بگه؟

میخوام زندگیمو از نو بسازم. سخته ولی می ارزه
مرسی. یعنی در همین حد که به یه نفر بگم به جای من نیت کن و بخون؟ چیز دیگه ای نمیخواد بگه؟

اره بگو نایب برای من بشو بنیت حاجتی که برداشتم 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)