2737
2734
عنوان

عجیب ترین حرکت شما و شوشو در خواب🥶🥶🥶🥶

| مشاهده متن کامل بحث + 1989 بازدید | 116 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واییی خدااااا😂😂😆😆🤣🤣خدایا شفا بده😂😂

بچه ها پربازدید شد توروخدا برای من صلواتی دعایی چیزی بکنید که حالم خوب بشه ومشکلم مشکل خطرناکی نباشه😥😥اسی ببخشید😓😓

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2731

من جای شوهرت باشم تو اتاق جدا میخوابم 

در هم قفل میکنم😂😂😂

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2738
🙃عجیب نیس ک

واقعا 🤔خودم تا حالا ندیدم کسی با چشم باز بخوابه

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

عالییی تو

من نامزدم هنوز

اتاقامون جداس

تو خواب راه رفتم تو اتاقش بش گفتم گشنمه

و واسم غذا گرم کرده

خوردم

برگشتم خوابیدم

و یادم نمیاد    

از عادتای بدیم که دارم اینه که شبا خوابم نمیبره

میرم بزور بیدارش میکنم  

خدایی من بودم کات میکردم با خودم خیلی پسر خوبیه کات نمیکنه  

من شو شو م خیلی تو خواب کار عجیب داره مثلا یهو‌ پا میشه بیدارم میکنه میگه این ظرفو بگیر فلانی اومد نده بهش 😂بعد من بعدش میگم چیمیگفتی میگه اینقدر دروغ نگو 😂😂😂😑

من خودم نصفه شب خواب بد ببینم بیدارش میکنم بد بیراه بهش میگم بعد گریه میکنم میخوابم 😂😂

دعام کنین بچه ها🙏😞😩😭

انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه

انشأالله از آسمون برام پول بیاد😞

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706