2726
عنوان

بچه ها دردل دارم ناراحتم بیان بگم

297 بازدید | 26 پست

من 33 سالمه مجردم دخترم... کار میکنم... خواهرم ازدواج کرده یه برادر مجرد 30 ساله دارم... خیلی جنگ داریم باهم خیلی روانی و بیشعوره سلام نمیکنه هرکاری من می کنم به لجه من اونو انجام میده مثلا وقتی صدای لیوان میاد لیوانشو صدا میده به لجه من.. واسش مامان بابام ماشین خریدن در صورتی که من به ماشین بیشتر نیاز داشتم اون بیماره تو خونس من همش با اتوبوس یا تاکسی میرم بیرون توی کارای خونه کمک میکنم ولی هر سری با خواهر یا این عوضی بحثم میشه مامان بابام مخصوصا مامانم منو مقصر میدونن میگن تو بدی ولی بخدا من بد نیستم هیچی توی دلم نیس... هر سری هم مامانم میگن اگه ذاتت خوب بود که یکی میومد میگرفتت... از این حرفا.. زمانی که میتونستم با پوله خودم ماشین بخرم نذاشتن گفت پارکینگ نداریم ولی واسه این عوضی خریدن.. خیلی داغونم.. مامان بابام خیلی خوبن ولی اینجور وقتا منو مقصر میدونن و مامانم میگن همه عروس شدن جز تو.. تنها کاری که ازم بر میاد اینه که برم تو اتاقم دراز بکشم گریه کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما ک ازدواج کردیم چیشد... همش ناراحتی و دلشکستگی... امروز صبح ی جوری ناراحتم کرده ک اصلا دوس ندارم باهاش حرف بزنم... دل منم خیلی پره ببخشید نمیتونم آرومت کنم ولی کلا ازدواج خیلیم خوب نیست

اندکی شعر و عالمی از عکاسی💥🎆📷
2728

خاطراین حرفا خودتونو‌اصلا ناراحت نکنید به حرف کسی اهمیت ندید شما با کسی ازدواج‌میکنید که‌لایقتون باشه وگرنه‌پسر زیاده همه جورشم هست کسی که لایقتونه باید باشه....درباره برادرتونم‌اصلا اصلاااااا بهش اهمیت ندید به حرفاش توجه‌نکنید همه ی پسرا اینجورین خیلی به‌خواهراشون حرص میدن تا حالا صدباردیدم فقط شما نیستی

خاطراین حرفا خودتونو‌اصلا ناراحت نکنید به حرف کسی اهمیت ندید شما با کسی ازدواج‌میکنید که‌لایقتون باش ...

روانیه اصلا بخدا... حرفای مامانم به من هم که منو واقعا داغون میکنه.. 

بیکاره ینی اشتباه تایپی

از مادرت ناراحت شدم چرا دل دختر مجرد میسوزونه جای مرحم .نمک روی زخم میشه .ولشون کن.یکم کمتر خونه باشی بهتره یعنی هیچی خواستگار نداری

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
سعی کن مستقل بشی 

بودجه مالیم خیلی کمه خیلی... میگم زمانی که میخاستم یه ماشین بخرم زمانی که خیلی ارزون بود نذاشتن اصلا حس اعتماد به نفسو به من ندادن.. همش تو سرم زدن

2706