2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره

یکی از دوستام که هفت سال باهاش  دوست بودم

بعد از اینکه سال دوازدهم تموم شد بدون هیچ دلیلی دیگه نه پیامامو جواب داد نه تلفنانو

هنوزم دلیلشو نمیدونم یدفعه ای بود

انگار منو فقط واسه یه دوره ای میخواست

صمیمی ترین دوستم بود خیلی دوستش داشتم خیلی هم براش ارزش قایل بودم

واقعا برام عجیب بود

2728
یک طرفه ست؟

نمیدونم

اونم میگه که خیلی دوسم داره وقتی که ویشمه همش میگه چرا زود تر نیومدم سراغت همیشه وهمه حا خواسش بهم هست اما چن‌روزیه نمیدونم‌چرا داره اذیتم میکنه

آخه به کدامین گناه فرت وفرت قطع دسترسیم میکنید😢😢این کاربری چهارممه😬😬کاربری اولم برای۹۴/۲/۶بود
خیلی اینجوری پیش میاد آدما یهو عوضی میشن

الانم که تعریف کردم یادش افتادم بازم برام عجیبه

من همیشه براش هدیه تولد میفرستادم اون سال هم فرستادم

حتی زنگ نزد حتی با اینکه توی تلگرام آنلاین میشد جواب پیام تبریک تولدمو نداد

نمیدونم چرا واقعا هنوز هم برام سواله

اونموقع خیلی اذیت شدم خیلی

آره😕😕😕خواهرم!

بهش گوشی دادم بازی کنه رفته پیامایی که بین من و شوهرم رد و بدل شده رو خونده باکوچکترین بحثی هرچی ک گفتم ب شوهرمو میکوبه تو سرم😐

کسی ندونه ب دوست پسرم پیام دادم نه شوهرم 😐😐😐

شوهرم با همه خوبه حالا خواهرم به خودش حق دخالت داده😐میگه تو قدر شوهرتو نمیدونی!😐

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
بی محلش کن ببین واکنشش چیه

دارم نهایت تلاشمو میکنم که دیگه سراغش نرم

اگه منو بخواد خودش میاد اگرم‌نه که میخوام راهو براش باز کنم

من هیچیو به‌زور نمیخوام

آخه به کدامین گناه فرت وفرت قطع دسترسیم میکنید😢😢این کاربری چهارممه😬😬کاربری اولم برای۹۴/۲/۶بود
الانم که تعریف کردم یادش افتادم بازم برام عجیبه من همیشه براش هدیه تولد میفرستادم اون سال هم فرستاد ...

اتفاقا منم این تجربه رو داشتم سال اول دبیرستان تموم شد بلاکم کرد بعد با رل قبلیم رل زده بود😂😂

2706