2733
2734
چجوری تغییر کردی؟

احترام میزارم بهشون بی ادبی نمیکنم اما مثل سابق باهاشون گرم نیستم پیگیر احوالشون نیستم از بودنشون توجمع مثلِ قبل خوشحال نمیشم میگن خوبی که از حد بگذرد نادان خیالِ بد کند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه کارهایی رو که روتین برای اطرافیان انجام میدی رو لیست کن بعد داعم بخودت گوشزد کن که انجامشان ندی ک ...

اتفاقا یه خانمی هس میترا بابک دارم ویدیوهاشو میبینم خیلی عالیه

چن سالته؟ مجردی؟

27سالمه. آره

نمیدونم تهه دلم راضی به اذیتش نیست ولی امشب اومد در اتاقو چنان به هم کوبید که دارم به این فکر میکنم که

8ماه بشینم روزو شب برا کنکور بخونم و هیچ کاری کمک نکنم بلکه برم از این خونه که هر روز خونمو تو شیشه میکنه با کاراش.بعد میبینم خدا به مادرا نگاه خاصی داره بدبخت میشم از عاقبت این کار میترسم .روابطمونو صفر کرده من تاحالا فقط یه دونه خواستگار داشتم دوتاشونو به دلایل مزخرف اصن راه نداد .وایی میخوام سرمو بکوبم به دیوار .انقدر در اتاقمو محکم بست الان یه ساعته قفل شدم سر جام😢😢😢😢😢😢

حلال کنید🌹
2728
جلوش نشون نده بی محلش کن

دیگه تصمیم‌گرفتم همین کارو کنم

البته هر چند که دلم طاقت نمیاره😔

آخه به کدامین گناه فرت وفرت قطع دسترسیم میکنید😢😢این کاربری چهارممه😬😬کاربری اولم برای۹۴/۲/۶بود
2738
خدا لعنتش کنه آشغال فامیل بود؟

نه یه پیر مرد نجار که اون سالها یه هفته میومد خونمون که کمد دیواری برامون درست کنه من بچه بودم منو می‌برد تو اتاق و درو می‌بست... من اصن نمیفهمیدم داره چیکار میکنه فقط میترسیدم

2706