2737
2734
عنوان

قبولی نمونه دولتی دهم

3715 بازدید | 84 پست

سلام چیکار کنم قبول شم؟ از الان می خوام بخونم

می خوام نظرات شمارو هم بدونم

هرکی قبول شده بگه چجوری خونده؟چیا خونده؟

خیلی ممنون میشم  

بی راه نرو ساده ترین راه حسین است...♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من قبول شدم. ولی خب راستش زیاد نمی خواندم. ولی چون از سال هفتمم نمونه بودم و دبیرا مون خیلی خوب بودن و خوب تدریس می کردن باعث شد نمونه دوره دومم قبول بشم. 

ولی در کل اگه بخوام بهت بگم، من اون موقع کتاب آیکیو جامع گاج داشتم ک گاهی اوقات می خواندمش

و مدرسه مونم برای علوم و ریاضی و ادبیات مون کتاب سفارش داده بودن و تو مدرسه باهامون کار می کردن. 

ب نظرم از همین الان ک دبیرا درس می دن، در کنارشم تست بزن اگه می تونی. درسا رو خوب و مفهومی بخون. و اینکه روش های تست زنی و سرعتت رو هم در کنار اینا خوب کن. مرور کردن رو هم فراموش نکن. 

موفق باشی

کوتاه ترین دعا برای بزرگ ترین آرزو...! :)))                 [الهم عجل لولیک الفرج]
نه هیچی فقط کتابای مدرسه  چهارسال پیش آزمون دادم

یعنی سال 1395

خب هرسال یکم پیشرفت داریم و سخت تر میشه

من الان اگه کتاب کارم بخونم تست بزنم خوبه؟

2738
واقعا؟مگه میشه؟ کتاب کار نخوندید چیزی؟ کی آزمون دادین؟

امسال من که خودم کتاب رو هم باز نکردم حتی یک کلمه ولی تو سعی کن خط به خط کتاب رو یادبگیری چون دبیرستان و کنکور هم امتحانات ریز ریز باید بخونی الان هم تست کار کن متن سوال من واقعا یه سری سوال ها واسم خیلی سخت بود اصلا نداشتیم تو کتاب مفهومی بودن

من قبول شدم. ولی خب راستش زیاد نمی خواندم. ولی چون از سال هفتمم نمونه بودم و دبیرا مون خیلی خوب بودن ...

خیلی ممنون 

پس کتاب جامع ایکیو گاج خوبه بگیرم؟

ادبیات ریاضی علوم یادتونه چه کتابایی کار میکردن باهاتون؟

منم از کلاس هفتم نمونه ام  

امسال من که خودم کتاب رو هم باز نکردم حتی یک کلمه ولی تو سعی کن خط به خط کتاب رو یادبگیری چون دبیرست ...

مرسی
کدوم شهرید؟

کدوم درسا سخت و مفومی بود؟

یعنی سال 1395 خب هرسال یکم پیشرفت داریم و سخت تر میشه من الان اگه کتاب کارم بخونم تست بزنم خوبه؟

اره هرچی بیشترکارکنی قطعا بهتره تست بزن

قبل از اینکه برنده شی باید باور داشته باشی که ارزشمند هستی
خواهش گلم ببین همه درس ها دینی عربی ادبیات همه درس ها  

اها

من برای هر درس کتاب کار دارم 

برای مطالعات لازمه داشته باشم؟

چقدر در روز بخونم خوبه؟چند ساعت ؟ چند درس؟

2706