2726

دو هفته هستش که پسر ۷ سالم  عفونت دندون داره   صورتش ورم  کرده شربت  امو کسی سیلین دکتر داد دادمش  فایده نداشت دوباره بردمش سفیکسیم ۱۰۰   و کوتریموکسازول بهش داد بهتر شد ولی هنوز ورمش خوب نشده میگه دندون درد دارم  کی تجربه داره  کمکم کنید خواهش میکنم  خیلی  ناراحتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وقتی دندون عفونت میکنه یه پزشک نمیتونه  درمان کنه هرچقدرم انتی بیوتیک بده!باید فقط به دندانپزشک مراجعه کنید تا اون دندون رو یا بکشه یا درمان ریشه کنه و در کنارش اگه لازم بود انتی بیوتیک مناسب بده 

چرا بردم  که همین ها رو داد خوب نشد

دندونش پوسيدگي نداره؟؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
چرا بابا  سوراخه

حتما رسيده به عصبش.چرا پر نكرد دندون پزشك؟؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
نمیدونم  دکترای حالا  مگه چیزی حالیشون میشه هم پیری دیفن استامینوفن نهایت یه چرک خشک کن بع ...

اصلا اهميت نميدن واقعا