2726

۴۰کیلوام بایدوزنمازیادکنم بارژیم کم کردم اماهمش میترسیدم چاقشم حالایه هفتس یکم دارم بیشترمیخورم شکمم زده بیرون چیکارکنم😭😭بگیدچ ورزشایی خوبه پلانک بهتره یادرازنشست پیلاتسم میرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قدت چنده ۴۰ کیلویی پرخوری‌نکن‌همش‌میشه چربی برو‌بدنسازی

پرخوری نمیکنم ببین امروزصبح یه لیوان شیرودارچین پودرسنجدودوتاگردوخوردم میانوعده پنجتاقارچ ظهرسه تاملاقه سوپ جومیانوعده سه تالیموترش بایه بلال شبم دوتاسفیده تخم مرغ وخیارشوروسبزی ویه کاهوکامل یعنی کاهوسبزی که خیلی زیادمیخورم شکم میاره اینازیاده؟نانم اصلانخوردم کلانان وبرنجم کمه کلاشیرنکنه چاق میکنه اخه تویه هفته انقدرزیاد

پیلاتس میرم خب پس چیکارکنم چقدربخورم یعنی الان زیادمیخورم؟

از هیچ ورزشی دریغ نکن... نذار بدنت اصلا چربی بگیره 

غذای پروتئینی و مقوی بخور تا اینکه همش هدفت پرخوری کردن برای چاق شدن باشه! 

یه روز درمیان حمام برو، هرروز بری لاغر میشی. آب اندازه کافی بخور بدنت کم آب نباشه، میوه و سبزیجات هم بخور. هروقت حس کردی شکم داری روش اتو داغ بذار با لباس ها، نسوزی یه وقت 

درازنشست و پلانک هم خوبه. غذاتم خوب بجو، موقع غذا خوردن هم کاملا صاف بشین و.... 

دیگه امیدوارم کمکی کرده باشم 

السلام علیک یا بقیّة الله "عجّل الله تعالی فرجه"                      به جمعِ 👈🍃مشقِ انتظار  🍃👉 بپیوندید
از هیچ ورزشی دریغ نکن... نذار بدنت اصلا چربی بگیره  غذای پروتئینی و مقوی بخور تا اینکه همش هدف ...

یه نگاه بندازاون بالانوشتم چیاخوردم ببین زیاده همه اینام که گفتیاانجام میدم ۲۰۰تادرازنشست میرم نیمساعت حلقه پنج دقیقه پلانک خوبه؟پیلاتسم میرم نان وبرنجمم کمه ولی کاهوقارچ وسبزی خوردن خیلی میخورم نکنه بخاطرایناس

یه نگاه بندازاون بالانوشتم چیاخوردم ببین زیاده همه اینام که گفتیاانجام میدم ۲۰۰تادرازنشست میرم نیمسا ...

چیزایی که خوردی خوب و مقوی هستن! سبزیجات هم اگه افراط کنی بنظرم تاثیر بد داره، شما به یه چیز خیلی مواظبت کن اینکه مواد غذایی پخته و خام رو باهم نخور! تا جاییم که میتونی سبزیجات رو آب پز بخور 

آره پلانک اون مدت خوبه. زیادم حساس نشو اکثرا اول از شکم چاق میشن بعد که همه جات چاق شد میبینی که شکمت خیلیم بزرگ نیس. اصلا ما خیلی توقعمون از خودمون بالا رفته انقد ک مدلینگ و این هالیوودی های فلان فلان شده رو میبینیم😔

السلام علیک یا بقیّة الله "عجّل الله تعالی فرجه"                      به جمعِ 👈🍃مشقِ انتظار  🍃👉 بپیوندید
چیزایی که خوردی خوب و مقوی هستن! سبزیجات هم اگه افراط کنی بنظرم تاثیر بد داره، شما به یه چیز خیلی مو ...

یعنی سبزیجاتم چاق میکنه اخه من خیلی میخورم فک میکردم چاق نمیکنه بجانون میخوردم

چیزایی که خوردی خوب و مقوی هستن! سبزیجات هم اگه افراط کنی بنظرم تاثیر بد داره، شما به یه چیز خیلی مو ...

مگه نمیگن سبزیجات چاق نمیکنن مغزیجات چی اخه من صورتم خیلی بدشده وپریودمم قط شده بایدبادام بخورم گردوبخورم اینارازیادمیخورم ومغززردآلوچی چاق میکنه؟

2706